Relaxia Mia - Masáže a Kozmetika

Cvičenia a KLUB

Milé ženy, milí priaznivci zdravého života, ku ktorému  fit  telíčko patrí. Predpokladám, že sa tu budeme stretávať viac menej ženy, preto sa prihováram v prvom rade k vám, milé dámy :-)   Aj tu sa môžeme stretávať pri rôznych témach a cvičeniach. Máme pre vás pripravené úžasné aktivity, len mi ich treba položiť na papier a napísať sem, aby ste sa o nich dozvedeli. Ale postupne všetko bude.

Máme bloky cvičení vhodné pre:

-jednotlivé ženy, čo nemajú chuť sa stretnúť s nikým iným
- pre skupinky žien, ktoré si chcú aj vymieňať svoje skúsenosti, náladu či recepty :-) , ktoré sa chcú stretávať pravidelne a chcú časom aj viac, možno aj spoločný fit pobyt
- ženy čo si chcú len rekreačne zacvičiť
- maminy na “materskej“, pred či po materskej (ospravedlňujem sa, ale to slovo dovolenka tam napísať fakt nemôžem, lebo to je kolotoč o ktorom sa iným ani nesníva)
- žienky, čo majú určité zdravotno-fyzické problémy
- moletky, čo chcú byť opäť vo forme
- dámy vekovej skupiny 50+

Otvorene musím priznať, že je mi najviac srdcu blízka skupina moletiek, nakoľko som si roky prešla vlastnými stavmi  wooow, super, nádhera, paráda, 15 kíl dolúúú a potom krátka chvíľka nepozornosti, citový kolaps, stres, zrada, náročná zmena atď, čo ma rozhojdala  a nebadane jedno po druhom boli  opäť na mne nalepené a čo viac, každé kilo si vzalo so sebou kamoša! No hrôza… Dokonca som mala skupinku takýchto úžasne humorných žien, čo sa pomenovali srnky- trojtonky :-) .

A druhou srdcu blízkou skupinkou sú pre nás s kolegynkou Jarkou nádherné bytosti – pekne povedané  ženy po 50, ale priznám ešte fascinujúcejšie sú po 60, po 70 či dokonca po 80. Keď jedna bábi – dáma  dala v klikoch cvičiteľku, šli sme fakt do kolien a to bol úžasný okamih.  Na to sa nezabúda. A keďže je dosť málo takýchto príležistostí pre naše úžasné a múdre babinky a dámy, rozhodli sme sa aj tu v Malackách takéto niečo ponúknuť. Či prídete je na vás, ste srdečne vítané :-) .

Ale veľmi mi je blízka aj skupinka žien s fyzickými problémami, pretože dnešná doba je pre to typická.  Nie je fyzický problém ako fyzický problém…  Nie sú problémy, sú len výzvy, je známa veta úžasnej Moničky B :-) . Viem čo hovorím, z vlastnej skúsenosti. Tiež nemám ešte  všetko za sebou…  A práve bytosti ako vy mi v tom pomáhajú, tie, ktoré som mohla stretnúť a pomohli oni mne, či ja im. Vzájomne.  Máme príliš veľa  na starosti a zabúdame na seba...   Že do práce ísť nezabudneme je nám jasné, čo všetko  tam “musíme” a robíme vieme,  doma nás čaká druhá šichta, v ktorej nezabudneme vyprať, vyžehliť, navariť (mohli by sme skúsiť, že :-) ), postarať sa o deti, odviesť ich na  krúžky, doviezť z nich, naučiť sa s nimi do školy… a radšej skončím, je toho viac než dosť. Zabúdame však na ženu v nás, na to, že aj keď toto všetko robíme a častokrát rady, nemyslíme na seba. Nie namaľovať sa, dobre sa obliecť či vyzerať. Viete, čo tým myslím…:-)   Aj naša duša potrebuje svoje...  A preto Vás pozývam na Objavenie Bohyne.  Je to skutočné, fascinujúce a úžasné. Príďte to s nami spolu zažiť.  Tešíme sa na vás.

V prípade záujmu či otázok  o akomkoľvek cvičení volajte  0915/726087 – Mia, 0902/992010 – Jarka alebo píšte na mia@relaxia.sk.