Relaxia Mia - Masáže a Kozmetika

Akné stop

Produkty Master Herb patria do intenzívneho systému starostlivosti o problematickú pokožku dospievajúcich i dospelých, mužov aj žien. Zaisťuje prevenciu a liečbu rôznych štádií akné či zápalov pokožky, účinne čistí od toxínov, zvyšuje imunitu, odstraňuje únavu, zlepšuje krvný obeh a zvyšuje celkový tonus organizmu.
Vďaka vyváženému zloženiu v spojení s modernými výrobnými technológiami zaručujú kozmetické prípravky Master Herb výrazný výsledok v krátkej dobe. Kozmetické prípravky tohto radu účinne čistia pokožku, potláčajú zápaly, hoja kožu, sťahujú póry, urýchľujú proces liečby akné, zabraňujú rozvoju jaziev po akné, podporujú syntézu kolagénu, chránia pred škodlivými vplyvmi okolitého prostredia.
Tento rad bol vytvorený podľa unikátnej receptúry dávnych čínskych majstrov. Obsahuje optimálnu zostavu s ideálne vyváženým obsahom prírodných zložiek. Výťažky z rastlín upokojujú podráždenú pokožku, potláčajú olupovanie, odstraňujú opuchy, zlepšujú výmenné procesy, vyživujú, hydratujú a obnovujú poškodenú pokožku.

V rámci programu starostlivosti o mastnú pleť je potrebné dodržiavať určité dôležité odporúčania, ako dôslednú hygienu umývania rúk, používanie samostatných uterákov, častejšie prezliekanie obliečky na vankúš a je dôležité správne sa naučiť aplikovať  program starostlivosti o problematickú pokožku s akné “Zdravá koža”.  Príďte si k nám po radu. Tieto prípravky sú vhodné pre všetky typy pokožky bez ohľadu na vek.
Aktívne zložky prípravkov programu “Zdravá koža”: jojobový olej, kokosový glukosid, výťažok zo šalvie, výťažok z aloe vera, výťažok zo zemolezu obyčajného, výťažok z šalvie červenokořenné, gáfrový olej, výťažky z chryzantémy, zeleného čaju, morských rias, bentonit, výťažok z hamamelu, kaolín, výťažok z ling zhi, vavrínový olej, výťažok z kvetov pomaranča, výťažky z bambusu, astragalu, sladkého drievka, perlovej nanočastice, výťažok z pagaštanu konského, olej z čajového dreva.

Prípravky starostlivosti o pokožku radu Master Herb
Gél na umývanie
Unikátne zloženie gélu jemne a účinne čistí a normalizuje činnosť mazových žliaz, odstraňuje zvyšky nadbytočného kožného mazu, obnovuje pH pokožky. Má antibakteriálny účinok, upokojuje, vďaka výťažkom z aloe a astragalu potláča začervenanie a zápaly. Vytvára jemnú penu, ktorá sa ľahko zmýva a nevysušuje pokožku.

Pleťová voda s protizápalovým účinkom
Protizápalová pleťová voda osviežuje a tonizuje pokožku, má sťahujúce, protizápalové a dezinfekčné účinky, normalizuje činnosť mazových žliaz, obnovuje pH pokožky. Rastlinné zložky aloe, harmančeka a sladkého drievka upokojujú, podporujú rýchle zmiznutie opuchov a začervenanie.

Krém proti akné a jazvám

Vysoko účinný prostriedok na odstránenie akné, ktorý chráni pokožku pred vznikom jaziev. Vyrovnáva farebný odtieň a mikroreliéf pokožky, rýchlo odstraňuje začervenanie a opuchy, reguluje činnosť mazových žliaz. Pôsobí preventívne proti vzniku jaziev. Vyživuje a hydratuje pokožku. Vysokú účinnosť prípravku zaisťujú inovačné technológie perlové nanočastice a unikátny účinok výťažkov z tibetských bylín.

Biokomplex
Biokomplex má antiseptické, antibakteriálne a hojivé účinky, vysúša pokožku. Je prevenciou a liekom proti akné, potláča zápaly, sťahuje póry a vyrovnáva povrch pokožky. Stimuluje procesy regenerácie buniek a obnovuje pokožku. Biokomplex obsahuje perlové nanočastice, výťažky z pagaštanu konského, morských rias a salicylovú kyselinu.

Fytokorektor
Aktívne pleťové mlieko s lokálnym účinkom, zastavuje rozvoj akné, reguluje činnosť mazových žliaz, má upokojujúci účinok. Bráni vzniku jaziev po akné, má silný antioxidačný efekt a vďaka výťažkom z chryzantémy, šalvie a mäty zvyšuje odolnosť pokožky.

Maska na tvár proti akné a jazvám
Maska účinne čistí povrch pokožky, normalizuje nadbytočnú produkciu mazu, sťahuje póry a bráni vzniku akné. Výťažok z morských rias vyrovnáva mikroreliéf pokožky, upravuje рН a odstraňuje následky negatívneho pôsobenia voľných radikálov. Potláča zápaly a začervenanie, odstraňuje škvrny a zmierňuje riziko vzniku jaziev po akné.

Čistiaca náplasť na nos Čisté póry
Papierová náplasť je napustená výživnými, hydratačnými a energeticky aktívnymi výťažkami z hamamelu a pomaranča. Používa sa na čistenie pokožky na nose, odstránenie čiernych bodiek a zmenšenie pórov. Vďaka kaolínu a bentonitu je účinná najmä v období dospievania. Svojím kompresným účinkom náplasť stimuluje výmenné procesy v bunkách, okamžite čistí zanesené póry a sťahuje ich.

Čistiaca náplasť na nos Bambusové uhlie
Papierová náplasť je napustená vyživujúcimi, hydratujúcimi a energeticky aktívnymi látkami. Obsahuje kvietky pomaranča a výťažky z hamamelu. Používa sa na čistenie pokožky na nose, odstránenie čiernych bodiek a zmenšenie pórov. Je účinná najmä v období dospievania. Svojím kompresným účinkom náplasť stimuluje výmenné procesy v bunkách, okamžite čistí zanesené póry a sťahuje ich.

Zlupovacia maska na nos s výťažkom z ling zhi
Zlupovacia maska je určená pre hlboké, rýchle a účinné zbavenie pokožky čiernych bodiek (zanesené póry a uhry). Čistí pokožku do hĺbky, okamžite stiahne póry, odvádza toxíny, odstraňuje podráždenie vďaka výťažkom z ling zhi, sladkého drievka, citrusových plodov.