Relaxia Mia - Masáže a Kozmetika

Celulitída

Profesionálne ošetrenie celulitídy a cievneho systému.

Celulitída – ach známa to väčšine žien. Vieme ako vzniká? Ak v našom tele dochádza k poruchám v krvnom obehu a lymfatickom toku, vzniká celulitída, ktorá sa tak stane naším nevítaným spoločníkom. V tejto situácii sa z tela nestačia prirodzenou cestou vyplaviť odumreté bunky a začnú sa usadzovať pod kožou, kde spôsobujú mikrozápaly.

Prípravky Gernétic na odstránenie celulitídy podporujú mikrocirkuláciu krvi a tok lymfy. Aktivizujú metabolizmus buniek a pôsobia proti zadržovaniu vody v tele, čím urýchľujú odplavenie a vylúčenie odpadových látok z pokožky, ktoré nám tvoria tú známu tzv. pomarančovú kožu, teda celulitídu. Nezanedbateľné sú aj zjemňujúce a protizápalové účinky.

Cieľom ošetrenia je zlepšenie funkcie cievneho systému, zrýchlenie prietoku lymfy, zjemnenie a vyhladenie pokožky a odplavenie odumretých buniek z podkožia.
Kúra u nás v salóne sa robí 1 krát týždenne, pričom je dôležitá aj domáca starostlivosť. Ideálne je, keď to ide aj s odporúčaním zmeny životosprávy a navrhnutým cvičením. Výsledky sú merateľné už po prvej procedúre, viditeľný efekt je možné pozorovať už po 4 týždňoch pravidelného používania špeciálnych prípravkov.

 

Lympho sviežej vône  podporuje hlbšie vstrebávanie aktívnych látok z následne nanášaných prípravkov. Harmonizuje lymfatický systém a vďaka tomu pomáha odstraňovať celulitídu a opuchy nôh. Aktívne zložky s osviežujúcim efektom (ženšen, morské riasy) zanechávajú pokožku sviežu a vitálnu.

Po ňom aplikujeme bunkový stimulátor Veinulo Special + pre reparáciu žilových stien a stien kapilár. Pre posilnenie pružnosti cievnych stien a pre rýchlejšie odplavenie odpadových látok z podkožia  nanesieme  Marine Body Comfort.  Vasco artera je vynikajúci pre podporu krvného obehu, zvláčnenie cievnych stien  a odstránenie celulitídy.

Na intenzívne zapracovanie aktívnych látok do hlbokých vrstiev kože nanesieme samozahrievaciu Mineral masku a necháme 20 minút pôsobiť. Pokožku dočistíme tonikom Lympho a zvláčnime mliekom alebo krémom, podľa potreby.