Relaxia Mia - Masáže a Kozmetika

Hĺbkové prečistenie

Profesionálna kúra na intenzívne hĺbkové prečistenie pleti.

Čistenie pleti je základným krokom každého profesionálneho ošetrenia. Klasické spôsoby mechanického čistenia však nemusia byť pre klientku vždy príjemné, bezbolestné a navyše z hľadiska jej typu pleti ani správne. Ako ju však vyčistiť?

Laboratóriá GERnétic pripravili paletu prípravkov nielen na povrchové, ale najmä na hĺbkové čistenie, kde vďaka dômyselnému zloženiu a špičkovým vlastnostiam výrobkov nie je potrebné použitie mechanického čistenia a klientka odchádza spokojná s pokojnou pleťou :-) .

Čistiace gély, mlieka a špeciálne krémy dokonale otvoria póry, uvoľnia nečistoty a odstránia líčidlá i make-up. Čistiace toniky pleť dezinfikujú, upokoja i osviežia. Špeciálne prípravky na čistenie aknetickej pleti regulujú tvorbu mazotoku, potláčajú zápalové procesy a zabraňujú ich rozširovaniu. Peelingové prípravky zjemňujú a rozjasňujú pleť ako aj napomáhajú lepšej regenerácii pokožky.

Príklad ošetrujúcej kúry, ktorá je určená klientkám v akomkoľvek veku s mastnejším typom pleti, upchatými pórmi a zvýšenou tvorbou komedónov. Cieľom je dokonalé prečistenie pórov a uvoľnenie komedónov, presvetlenie a zjemnenie pleti, obnovenie prirodzeného, zdravého a sviežeho vzhľadu.
Na odstránenie líčidiel a usadených nečistôt z vonkajšieho prostredia, na ľahké dosušenie a dezinfekciu pleti nanesieme špeciálne mydlo derma, necháme chvíľku pôsobiť, zmyjeme a osušíme. Na dočistenie pokožky, vyrovnanie PH, upokojenie a oživenie nanesieme a zapracujeme eflorážou tonik Sebo Ger. Ger Peel aplikujeme na odstránenie odumretých buniek, rozjasnenie, urýchlenie a zlepšenie prieniku aktívnych látok, pri jemnej pleti použijeme prípravok marine Gumming Cleasing. Na urýchlené odlúčenie odumretých buniek, presvetlenie a zjemnenie pokožky, umožnenie ľahkého prieniku aktívnych látok do hlbokých vrstiev kože zapracujeme do pleti unikátne peelingové kvetinové sérum. Octo krém nám pomôže uvoľniť komedóny, póry a hĺbkovo prečistiť pleť. Na vyrovnanie produkcie kožného mazu nanesieme na krk, dekolt i tvár Mix krém. Na hlboké dočistenie, zjemnenie a regeneráciu aplikujeme Immuno a na intenzívne a rýchle zapracovanie aktívnych látok nanesieme Mineral mask, čím pleť navyše oživíme. Po vychladnutí dočistíme Sebo Gerom a ošetríme denným krémom napríklad Tropo.