Relaxia Mia - Masáže a Kozmetika

Hydratácia pleti

Profesionálna kúra na intenzívnu a hlbokú hydratáciu pleti.

Hydratácia je jednou zo základných súčastí starostlivosti o pleť a je pre pokožku rovnako dôležitá ako čistenie či regenerácia.  Jej celkový vzhľad závisí na obsahu vody  v pokožke a vo vrchnej časti kože, pretože bez vody je pleť presušená, drsná, bez jasu a vďaka tomu s väčším množstvom  vrások.

Klinickými testami bolo dokázané, že nedostatok vody v koži je jedným z faktorov predčasného stárnutia.  Problém dehydratácie vieme riešiť pomocou kozmetiky GERnétic jednak formou intenzívnych hydratačných kúr u nás v salóne a vieme ponúknuť cielené hydratátory na domáce použitie (napr. hydratačná maska, krém či revitalizačné sérum).

Hydratačné ošetrenie je určené klientkám v akomkoľvek veku na hlbokú hydratáciu všetkých vrstiev kože a relaxáciu kožného tkaniva a výsledkom je okamžité rozjasnenie a oživenie pleti.
Na citlivé a dokonalé odstránenie líčidiel, makeupu a nečistôt z vonkajšieho prostredia, na výživu bazálnych buniek a podporu regeneračnej schopnosti použijeme Glyco a na dočistenie a stimuláciu a oživenie pokožky Fibro, ktoré zapracujeme eflorážou do pokožky.  Ger Peel nám pomôže odtrániť odumreté bunky, rozjasní pleť, urýchli  a zlepší prienik aktívnych látok do pokožky. Na omladenie, vyváženie prekrvenia pleti a spevnenie rozšírených cievok v pokožke eflorážou do problematických miest zapracujeme  Vasco. V prípade rozsiahlejšej kuperózy aplikujeme na celú tvár a dekolt.  Mito special+ je vynikajúci na stimuláciu bazálnych buniek, podporu metabolizmu buniek a revitalizáciu pleti. Synchro a Immuno hydratuje a hlboko zregeneruje pleť, vypne a zjemní hlboké vrásky a jemné odstráni.  15 až 20 minút si oddýchneme pod Hydra Ger na intenzívnu hydratáciu a upokojenie pleti a hlboký lifting. Stonizujeme Fibrom a na okysličenie, ochranu a zjednotenie pleti nanesieme Ger Oxy. Na záver nanesieme najsilnejší hydratátor Cells Life na intezívnu hydratáciu, zvýšenie pružnosti a pevnosti kože a maximálne vypnutie.