Relaxia Mia - Masáže a Kozmetika

Liftingové ošetrenie

Profesionálne regeneračné a liftingové ošetrenie zrelej pleti.

GERnétic spája ošetrenie zrelej pleti s tromi základnými krokmi ako sú
čistenie – regenerácia – ochrana.

Čistiace prípravky Gernétic dôkladne zbavujú pleť nečistôt z hlbokých pórov, zmäkčujú ju a pripravujú na príjem aktívnych látok so špeciálnych výživných prípravkov.
Regeneračné prípravky Gernétic dodávajú bunkám pleti výživné látky, obnovujú prirodzené funkcie kože, stimulujú bunkovú obnovu. Zároveň zabraňujú vzniku vrások a nepríjemnému vysúšaniu.
Ochranné prípravky Gernétic sú účinnou bariérou pred nepriaznivým vplyvom vonkajšieho prostredia, zjednocujú pleť a dokonale ju pripravujú na nalíčenie.

Prípravky aplikujeme tzv. dotykovou terapiou, čo je špeciálna forma veľmi jemnej masáže kĺzavými hmatmi s jemným pritlačením známa ako francúzska efloráž (drenáž), ktorá navodzuje stav absolútneho uvoľnenia a príjemnej relaxácie a tak terapia zabezpečuje maximálnu účinnosť nanášaných prípravkov.

Cieľom liftingového ošetrenia je zlepšenie štruktúry pleti, vyhladenie jemných vrások a navrátenie hebkosti a mladistvého vzhľadu. Táto kúra má regeneračný a omladzujúci účinok.

Glyco použijeme na citlivé a dokonalé odstránenie líčidiel a usadených nečistôt  z pórov,  na zmäkčenie pleti a  výživu bazálnych buniek a podporu regeneračnej schopnosti  pleti. Fibro zas na dočistenie a stimuláciu pokožky a vyrovnaie PH, ktoré pre lepšiu tonizáciu zapracujeme aj eflorážou do pokožky.  Na hlbokú regeneráciou a revitalizáciu pokožky jej doprajeme Mito Special+ ľahkým vklepaním.  Vasco je úžasné na rovnomerné prekrvenie, oživenie a rozjasnenie pleti, kde ho v prípade rozsiahlejšej kuperózy aplikujeme na celú tvár aj dekolt. Na okamžité vypnutie pleti a vyhladenie vrások zapracujeme Myo Myoso. Na 15 minút nanesieme Immuno na hlboké prečistenie, regeneráciu a stiahnutie pórov a po ňom ešte Synchrom+Immunom  hlboko zregenerujeme a vypneme pleť. Vegetal Mask nám intenzívne vyživí a zregeneruje pleť a po 20 minútach bude prichystaná na ochranu a zjednotenie pleti Tropom Plus.