Relaxia Mia - Masáže a Kozmetika

Lotosové omladenie

Kozmetika radu Zhenfei perfect je odporúčaná pre vekovú kategóriu nad 35 rokov. Pokožka v tomto veku sa nedokáže sama vyrovnať s každodennou záťažou, ktorej je vystavovaná  a rýchlo stráca vlhkosť. Začínajú byť vidieť vrásky, ovál tváre stráca svoje zreteľné obrysy, objavujú sa prvé pigmentové škvrny, pokožka je mdlá a postupne stráca pružnosť. Pomôcť pokožke môžu prípravky s nemastnou textúrou, ktoré jej dodajú vlhkosť, vitamíny a aktívne látky unikátnych rastlinných výťažkov. Výsledkom je vitálny a mladistvý vzhľad pokožky.
Vďaka unikátnemu chemickému zloženiu rady Zhenfei perfect majú rastlinné extrakty regeneračné a tonizujúce účinky pre vyčerpanú, unavenú a vekom povädnutú pokožku, spevňujú medzibunkové membrány a steny ciev, posilňujú mikrocirkuláciu krvi, pôsobia antioxidačne, stimulujú tvorbu kolagénu, spomaľujú procesy starnutia, zabraňujú vzniku vrások, biologicky sa podobajú pokožke, dobre sa znášajú a majú schopnosť prenikať do najhlbších vrstiev pokožky.
Prípravky tohto radu aktivujú obnovu kožných buniek, podporujú prirodzenú úroveň hydratácie pokožky a udržujú ju mladú a zdravú. Špeciálna technológia použitá pri výrobe prípravkov tohto radu umožňuje dopraviť liečebné extrakty do potrebných vrstiev kože a dosiahnuť optimálne rozloženie aktívnych látok v pokožke.
Hlavnou zložkou je molekulárny výťažok zo snehobieleho lotosu Ťan-šanu, ktorý je cenným zdrojom flavonoidov, alkaloidov a vitamínov skupiny В. Výťažok z lotosu stimuluje aktivitu kožných buniek, spomaľuje procesy starnutia, zabraňuje vzniku vrások, má čistiace, osviežujúce a hydratačné účinky.
Aktívne zložky: výťažok z lotosového kvetu, výťažok z pupočníka ázijského, výťažok zo sladkého drievka, olej Shi, jojobový olej, výťažok z brečtanu, výťažok z prasličky, xantánová guma, sójové proteíny, výťažok z portulaky, výťažok z morských rias, peptid hrášku, peptid eyeseryl.
Prípravky sú vhodné pre všetky typy pleti alebo pokožku okolo očí od 35 rokov.


Prípravky starostlivosti o pokožku na báze rastlinných výťažkov

Jemné umývacie mlieko
Jemné mlieko šetrne odstraňuje makeup a iné nečistoty z pokožky, poskytuje jej každodennú šetrnú starostlivosť. Mlieko stimuluje proces prirodzenej obnovy, zvyšuje úroveň hydratácie, zanecháva pleť vláčnu a elastickú.

Krémový gél na oči proti vráskam
Jemný krém s príjemnou gélovou textúrou sa šetrne stará o citlivú pokožku okolo očí. Olej Shi a peptidový komplex eyeseryl zaisťujú výživu pokožky do hĺbky, obnovujú jej štruktúru a aktivujú bunkové procesy. Pravidelným používaním sa spevňuje textúra pokožky, vyhladzujú sa vrásky, pleť získava žiarivý a zdravý vzhľad.

Liftingový krémový gél na pokožku okolo očí
Osviežujúca jemná textúra krémového gélu sa okamžite vstrebáva, hydratuje pokožku a zmierňuje napätie. Výťažky z brečtanu a prasličky odstraňujú opuchy očných viečok, tmavé kruhy a vačky pod očami. Pravidelné používanie krémového gélu obnovuje prirodzenú pružnosť a lesk pokožky okolo očí. Na tom sa podieľajú dva peptidy: peptid získaný zo semien hrášku spevňuje a obnovuje pokožku, eyeseryl likviduje nadmernú vlhkosť, ktorá má za následok opuchy.

Intenzívny hydratačný krém
Bohatá textúra krému obnovuje optimálnu hydratačnú rovnováhu, pomáha udržať pleť hladkú a hydratovanú, vyhladzuje drobné vrásky. Olej Shi, výťažok z pupočníka ázijského stimulujú procesy regenerácie kožných buniek, chránia pred škodlivými vplyvmi okolitého prostredia, vytvárajú pocit komfortu. Moderná receptúra krému umožňuje pôsobiť na pokožku bez narušenia jej obranných funkcií.

Intenzívny ošetrujúci krém proti vráskam
Má vyhladzujúce účinky, intenzívne hydratuje, zlepšuje mikrocirkuláciu, stimuluje prirodzenú tvorbu kolagénu, zmenšuje viditeľnosť hlbokých a mimických vrások, robí pokožku pružnejšou a elastickejšou, navracia zrelej pokožke žiarivý a mladistvý vzhľad. Alantoín, olej Shi a kyselina hyalurónová vytvárajú pocit komfortu. Výťažok zo sladkého drievka zlepšuje farbu tváre a omladzuje pokožku.

Omladzujúca energetická emulzia
Zmierňuje napätie, vyhladzuje, obnovuje a zjednocuje pokožku. Morské riasy a jojobový olej chránia pred škodlivými vplyvmi okolitého prostredia, navracajú pokožke tonus a energiu. Výťažok zo sladkého drievka pleť rozjasňuje, rozžiaruje a omladzuje. Výsledkom pôsobenia inovačnej formuly energetickej emulzia je elastická, pružná, svieža a mladistvá pokožka.

Expresný peeling
Jemne odstraňuje zrohovatenú vrstvu dermis, stimuluje obnovu buniek. Dokonale čistí pokožku, zanecháva ju jemnú a žiarivú. Zlepšuje textúru pleti a stimuluje obnovu buniek. Vďaka morským riasam a kyseline hyalurónovej hydratuje, upokojuje a zvláčňuje. Znižuje množstvo drobných vrások a pigmentových škvŕn.

Tonizujúca maska s omladzujúcim efektom Lotos
Maska posilňuje bariérovú funkciu pokožky, udržuje vysokú úroveň hydratácie, spomaľuje procesy predčasného starnutia a chráni pokožku pred negatívnymi faktormi okolitého prostredia. Osviežuje a zlepšuje farbu pleti, vyrovnáva reliéf pokožky a robí ju pevnou a pružnou.