Relaxia Mia - Masáže a Kozmetika

Morský program

Liftingová a rozjasňujúca kúra morským radom Marine Line.

„Pokožka je zrkadlom vnútorného stavu organizmu a reaguje podľa toho, aký je celkový zdravotný stav človeka. Nestačí teda iba ošetrovať javy viditeľné na pokožke, ale predovšetkým hľadať vnútorné príčiny.“
Dr. AlbertLaporte.

Preto prijmite pozvanie do sveta francúzskej kozmetickej starostlivosti s výnimočnými produktami a skutočnými výsledkami, ktoré sa cez bunkovú terapiu vďaka  biotechnológii a homeopatickému dávkovaniu starajú o nás aj zvnútra.

Tieto prípravky prostredníctvom pokožky vyživujú jednotlivé bunky a zlepšia a upravia sa tak aj funkcie jednotlivých orgánov. Dodáme tak telu dôležité  látky, ktoré regenerujú nielen pokožku ale aj celý organizmus.

Gernétic využíva výhradne prírodné aktívne látky a ekologicky certifikovaných oblastí a rastlinné zdroje v bio kvalite sú spracované najmodernejšou biotechnológiou, ktorá tak garantuje vysokú účinnosť a maximálnu šetrnosť k pokožke a prírode.

Na odstránenie make-upu, vyčistenie pleti a vypnutie pomocou ľahkej efloráže nanesieme Marine Gumming Cleasnig a necháme chvíľku pôsobiť. Dobre necháme vstrebať jemne nanesený jeden z mojich najobľúbenejších prípravkov s úžasne ľahkou štruktúrou Ger Lift na vypnutie jemných vrások a zlepšenia štruktúry pokožky.  Následne na oživenie, spevnenie a rozjasnenie pleti nanesieme Marine Mask, čím doplníme bohaté minerálne látky do všetkých vrstiev pokožky.  Aby aktívne látky a minerály mali čas preniknúť do všetkých vrstiev kože, masku necháme pôsobiť 15-20 minút. Na ochranu pred vonkajším prostredím a zjednotenie pleti  nanesieme až do úplného vstrebania Marine Day Base.