Relaxia Mia - Masáže a Kozmetika

Morský vánok

Rad Marine Collagen je určený na starostlivosť o pokožku tváre od 35 rokov. Základom formule prípravkov Marine Collagen je hydrolyzovaný morský kolagén – kráľ proteínov. Práve ten sa svojou štruktúrou najviac podobá ľudskému kolagénu. Morský kolagén  prijímajú bunky pokožky ako “vlastné”, a preto je v tele spracovávaný v plnej miere. Hydrolýza potom robí tento proces vstrebávania ešte účinnejším.  Kozmetické prípravky Marine Collagen na báze morského hydrolyzovaného kolagénu nielen značne spomaľujú procesy starnutia, obnovujú tkanivá, ale aj zlepšujú imunitný systém pokožky, odvádzajú toxíny.
Okrem hydrolyzovaného morského kolagénu prípravky radu Marine Collagen obsahujú ďalšie cenné prírodné zložky: morské riasy, prírodné perly, kyselinu hyalurónovú, aminokyseliny, pupočník ázijský, retinol, tokoferol, provitamín В 5, jojobový olej, výťažok z nechtíka, squalin, alantoín.

Prípravky starostlivosti o pokožku radu Marine Collagen

Obnovujúce tonikum
Jemne odstráni zvyšky čistiaceho prípravku, osviežuje a tonizuje pokožku. Vďaka výťažkom z morských rias a kolagénu zaisťuje okamžitú a dlhodobú hydratáciu, výsledkom je pevná a elastická pokožka. Zvyšuje účinnosť následných prípravkov kozmetickej starostlivosti.

Omladzujúci denný krém
Krém s vysoko účinným komplexom aktívnych zložiek zaisťuje pokožke dlhodobú hydratáciu a výživu. Vyhladzuje drobné vrásky, zlepšuje farbu a mikroreliéf kože, chráni pred negatívnym pôsobením voľných radikálov. Dodáva pokožke svieži žiarivý vzhľad, zvyšuje jej pružnosť a elasticitu.

Vyživujúci obnovujúci nočný krém
Systém starostlivosti na báze morského kolagénu a moderných protivekových technológií stimuluje komplexnú obnovu a ochranu pokožky. Pravidelné používanie znižuje počet a zároveň hĺbku vrások, zhutňuje štruktúru, zvyšuje elasticitu pokožky a vypína kontúry tváre. Pokožka sa obnovuje zvnútra deň za dňom a vyzerá pružnejšie a pevnejšie.

Vyhladzujúci gélový krém na kontúry očí
Vyhladzujúci  gélový  krém  hydratuje,  zjemňuje, tonizuje jemnú pokožku očných viečok, dodáva jej veľké množstvo  vitamínov, minerálnych látok a stopových prvkov. Redukuje opuchy a tmavé kruhy pod očami, vyhladzuje vrásky, chráni pred negatívnym pôsobením voľných radikálov.