Relaxia Mia - Masáže a Kozmetika

Nano mezokoktejl

Kozmetikou dnešnej doby je informačná kozmetika, pri ktorej výrobe sa požaduje použitie nových technológií. Preto sa objavili ingrediencie, ktoré pôsobia na úrovni nanorozmerov. Dnešná kozmetika neslúži len na skrášľovanie, ale stala sa nástrojom pôsobiacim na bunkovej a dokonca molekulárnej úrovni a regulujúca rôzne fyziologické procesy v pokožke. Sú vhodné pre všetky typy pleti, cca od 35 rokov.

Kapsulové prípravky starostlivosti o pokožku

Kozmetika v kapsulách má výrazne väčší efekt v porovnaní s kozmetikou bežnou. Bola vyrobená v sterilných podmienkach a zabalená do hermeticky uzavretých mäkkých želatínových kapsúl. To umožnilo dosiahnuť maximálnu koncentráciu prírodných aktívnych látok a úplne vylúčiť nutnosť pridávať syntetické zložky (konzervanty, stabilizátory a iné).
Vďaka unikátnemu obsahu biologicky aktívnych molekúl zodpovedných za reguláciu metabolizmu spojivového tkaniva vytvára efekt omladenia a regeneruje bunky a ich schopnosť udržania vysokej úrovne hydratácie. Kapsulová kozmetika s vysokou koncentráciou aktívnych zložiek okamžite zlepšuje vzhľad pokožky a nadlho normalizuje zdravú činnosť buniek.
Aktívne zložky: výťažok z kaviáru jesetera, proteíny z hodvábu, jojobový olej, koenzým Q10, skvalén, Karagenan.

Obnovujúce sérum v kapsuliach Corrective Serum
Obnovujúce sérum je prípravkom poskytujúce intenzívnu starostlivosť. Jeho inovačná formula oživuje bunky pokožky a má mimoriadny účinok na procesy bunkovej obnovy. Sérum sa okamžite vstrebáva a po nanesení je viditeľný veľmi rýchly, takmer okamžitý účinok. Výsledkom použitia je zníženie hĺbky a viditeľnosti vrások a obnova pružnosti pokožky. Každá kapsula obsahuje vysokú koncentráciu aktívnych zložiek: výťažok z kaviáru jesetera, proteíny z hodvábu, koenzým Q 10, vitamíny А, Е, skvalén a jojobový olej.

Ampulové prípravky starostlivosti o pokožku

Transdermálny komplex Nano Corrector sú unikátne ampulové kozmetické prípravky na báze nanotechnológií, ktoré poskytujú okamžitý efekt zlepšenie vzhľadu a stabilný efekt omladenia. Prípravky sú účinnou a bezbolestnou náhradou injekčných a plastických metodík omladzovania kože. Odstraňujú zmeny pokožky spôsobené vekom a všetkými formami starnutia.
Prípravky boli vyrobené v sterilných podmienkach a zabalené do hermeticky uzavretých ampuliek. To umožňuje dosiahnuť maximálnu koncentráciu a aktivity.
Rovnako ako pri mezoterapii, tak i aktívne látky prípravkov Nano Corrector pôsobia na hlboké vrstvy pokožky, v ktorých prebieha delenie buniek. Pri ich použití však zostáva neporušená celistvosť pokožky a použitie je pohodlné a príjemné, bez vedľajších účinkov.
Ampulkové kozmetické prípravky vyrobené na báze nanotechnológií majú rad nesporných výhod oproti tradičným kozmetickým prípravkom:
• okamžite prenikajú do pokožky;
• sú plne vstrebávané, bez toho aby dochádzalo k strate ich prospešných vlastností;
• sú pokožkou absorbované ako prirodzené látky identické s kožnými bunkami;
• zaisťujú adresné dodanie aktívnych látok, to znamená, že pôsobia v tých bunkách, kde sú potrebné;
• prenikajú do najhlbších vrstiev pokožky, ktorá je neprístupná pre bežné prípravky;
• stimulujú prirodzené procesy regenerácie;
• aktívne zvyšujú životaschopnosť kožných buniek;
• posilňujú obranné funkcie pokožky;
• nemajú vedľajšie účinky.
Pre zachovanie a kvalitné zlepšenie stavu pokožky, navrátenie jej krásy a sviežosti, je nevyhnutné doručiť špeciálne hydratačné, vyživujúce a obnovujúce zložky do hlbokých vrstiev pokožky. Účinné látky však musia prekonať prirodzenú prekážku vo forme rohovej vrstvy pokožky. Veľké molekuly bežných kozmetických prípravkov prekonať túto bariéru nemôžu.
Prípravky Nano Corrector obsahujú mikrokapsule, čo ich principiálne odlišuje od iných omladzujúcich prostriedkov. Ide o špeciálne prepravné kontajnery naplnené rôznymi zložkami (kolagénom, peptidmi atď podľa toho, akú úlohu prípravok rieši). Vďaka svojim supermalým rozmerom prekonajú rohovú vrstvu a pôsobia na hlboké vrstvy pokožky, čím niekoľkonásobne zvýšia účinnosť lieku. Zároveň aktívne častice ľahko spolupracujú s bunkami a tie ich prijímajú ako prírodné zložky.
Prípravky Nano Corrector sú schopné riešiť celý rad kožných problémov a teda pôsobiť zároveň na niekoľko príčin starnutia pokožky. Koža získava všetko to, čoho mala nedostatok, a zvyšuje svoje obranné funkcie, spúšťa prirodzené procesy regenerácie. V dôsledku toho sa v nej spomaľujú procesy predčasného starnutia, pokožka začína obnovovať zdravú štruktúru príznačnú pre mladý vek.
Transdermálny komplex Nano Corrector sa vytvára priamo na pokožke pri postupnom nanášaní dvoch prípravkov vysokej koncentrácie: mezokoktejlu a mikrokapsúl.
Mezokoktejl. Obsahuje prírodné aktívne zložky a komponenty, ktoré sú vodičmi a napomáhajú okamžitému preniknutiu účinných látok mikrokapsúl do hlbokých vrstiev pokožky.
Mikrokapsule. Uzavretie prípravku do mikrokapsúl ho chráni pred kontaktom s okolitým prostredím, tj pred ničivými okysličujúcim procesmi, a preto sú zachované všetky jeho užitočné vlastnosti. Pri mechanickom účinku (poklepávanie) na mikrokapsule uvoľňujú z prášku aktívne zložky obsiahnuté vo vnútri, ktoré sú rýchlo absorbované pokožkou.
Aktívne zložky: mikrokapslový kolagén, beta-glukán, glukosamín, kyselina hyaluronová, Vegneotox R, hexapeptid-3, tripeptid 5.

Nano Corrector transdermálny komplex liftingový efekt
Použitie transdermálneho komplexu s liftingovým efektom je vynikajúcou alternatívou operačného vypnutia tváre a injekčných metód. Prípravok dodáva pokožke kolagén, aktivizuje syntézu vlastných kolagénových vlákien, obnovuje pružnosť pleti a zreteľný ovál tváre.
Komplex zahŕňa dva prípravky: obnovujúci mezokoktejl a mikrokapslový kolagén.
Mezokoktejl. Skladá sa z unikátnej kombinácie beta-glukánu, glukosamínu, peptidov kolagénu a kyseliny hyalurónovej, ktorá spúšťa v tkanivách miestnu imunitnú reakciu a prirodzené procesy regenerácie poškodených buniek a urýchľuje rast nových buniek pokožky. Aktivizuje syntézu kolagénových vlákien a elastínu, aktívne hydratuje a vyživuje a obnovuje štruktúru mladej pleti.
Mikrokapsule. Mikrokapslový kolagén spúšťa proces obnovy kožných buniek zvnútra, podporuje syntézu bielkovín v bunkách a rast kolagénovej štruktúry v tkanivách. Tým účinne vypĺňa vrásky a vypína pokožku. Vďaka unikátnej technológii mikrokapsúl je kolagén plne absorbovaný kožnými bunkami, bez toho by to viedlo k strate alebo okysličeniu aktívnej látky.

Nano Corrector transdermálny komplex Botoxový efekt
Použitie transdermálneho komplexu s botoxovým efektom je účinnou alternatívou botoxových injekcií bez vedľajších účinkov či poškodenia kože. Omladzujúci výsledok, dvoj-až trojnásobná redukcia vrások pri plnom zachovaní mimiky. Použitím prípravku sa dosahuje lokálne myorelaxácia, stimulácia tvorby vlastného kolagénu a vyhladzovanie vrások. Komplex zahŕňa dva prípravky: obnovujúci mezokoktejl a mikrokapsule s botulinickým toxínom.
Mezokoktejl. Pôsobením na rôzne vrstvy pokožky prípravok nielen vyhladzuje vrásky, ale aj odstraňuje príčiny ich vzniku. Inovačná kombinácia peptidového komplexu zloženého z myorelaxantov hexapeptidu-3 a tripeptidu-5 v kombinácii s kyselinou hyalurónovou zoslabuje sťahy tvárových svalov a zároveň stimuluje tvorbu vlastného kolagénu a elastínu; aktívne dodáva pokožke vlhkosť a prirodzeným spôsobom vypĺňa vrásky.
Mikrokapsule. Pôsobí podobne ako botox – známa injekčná metóda k omladeniu pokožky. Vyhladzujú už vzniknuté mimické vrásky. Obsahujú patentovanú látku Vegneotox R s botulinickým toxínom typu А, ktorá uvoľňuje mimické svaly a bráni ich skráteniu, čím napomáha vyhladzovaniu mimických vrások.
Mezoroller
Mezoroller je unikátny kozmetický nástroj umožňujúci udržať nielen mladistvý vzhľad vašej pokožky, ale aj odstrániť jej nedokonalosti. Tvorí ho masážny valček s mikroihlami. Použitie mezorolleru umožňuje uľahčiť prenikanie aktívnych zložiek cez epidermálnu bariéru, mechanickou stimuláciou kože Mikroihly zvýšiť syntézu kolagénu a obnoviť spojivovú štruktúru škáry. Mezoroller je účinnou  alternatívou injekčných mezoterapeutických procedúr. Mikroihly mezorolleru spôsobujú v pokožke vpichy do hĺbky 0,2 alebo 0,5 mm. Tým stimulujú tvorbu elastínu a kolagénu, zlepšujú krvný obeh a zvyšujú efektívnosť absorbovanie biologických aktívnych látok do pokožky tela.

Mezoroller je určený pre:
- Omladenie pokožky;
- Regeneráciu a tonus kože;
- Obnovu textúry pokožky;
- Odstránenie vrások;
- Zosvetlenie pigmentových škvŕn.
- Odstránenie jaziev po akné
Na dosiahnutie maximálnej účinnosti sa odporúča používať mezoroller spoločne s aktívnymi prípravkami TianDe. Ich voľba závisí na tom, aký problém chcete odstrániť.

Mezoroller nikdy nepoužívame na podráždenú alebo infikovanú pokožku: pri plesňových a vírusových infekciách, hnisavých zápaloch pokožky, ekzému, psoriáze, pri otvorených poraneniach a akýchkoľvek novotvaroch (bradavice, veľké materské znamienka, teratomy atď).

Technika masáže mezorollerom
1. Jemne prechádzajte mezorollerom po pokožke, a to niekoľkokrát  zvisle a  tiež  vodorovne.
2. Prechádzajte masážnym valčekom priečne v oboch smeroch s rovnakou intenzitou.