Relaxia Mia - Masáže a Kozmetika

Niečo pre mužov II.

Starostlivosť o mužov s GERnétic

Časová vyťaženosť a predsudky zväčša nedovoľujú mužom pravidelnú návštevu kozmetického salónu, kde by sa im dostalo odborného ošetrenia. Výrobky GERnétic ponúkajú riešenie vo forme kvalitných kozmetických prípravkov určených ako pre profesionálne ošetrenie tak i pre domáce použitie.

Čistiaci pleťový gél  – jeho efektívne zloženie čistí pleť do hĺbky, uvoľňuje z pórov nečistoty a upravuje tvorbu kožného mazu. Zamedzuje vzniku zápalov a vyrovnáva pH pleti. Môžete sa spoľahnúť na čistú a sviežu pleť. Neobsahuje alkohol. Nanáša sa ráno a večer na navlhčenú pokožku, následne opláchneme.

Liftingový krém – pre úspešného  a sebavedomého muža, ktorý to vie povedať aj svojou pleťou…  Naozajstné vyhladenie a vypnutie vrások spojené s celkovým spevnením tvárových kontúr. High-tech produkt so širokou škálou vitamínov, stopových prvkov, výťažkov z morských rias a vzácnych rastlinných olejov. Nanášame v malom množstve ľahkým vklepávaním do vstrebania. Doplníme denným krémom.

Denný krém, SPF 5+ – pre mužov, ktorí chcú dokonalú ochranu pleti. Hydra Men  pleť dlhodobo hydratuje, vyživuje a posilňuje jej prirodzenú obranyschopnosť. Pôsobí ako spoľahlivá prevencia vzniku vrások. S veľmi jemnou charizmatickou vôňou. Nanášame malé množstvo pri rannej starostlivosti o pleť (na tvár vrátane očného okolia a krk).

Skľudňujúci protizápalový balzam – tento balzam prináša príjemne chladivé osvieženie, upokojuje podráždenú pokožku, zamedzuje vzniku zápalových pľuzgierikov a vyrovnáva pH pleti. Aktívne výťažky z arniky horskej, spracované špičkovou biotechnológiou, zaručujú profesionálnu starostlivosť o pokožku po každom holení. Neobsahuje alkohol! Aplikujeme po každom holení.

Parfum podľa vlastného výberu – či je to elegantná vôňa charakterizujúca moderného, zmyselného či nonšalantného muža, ktorý odmieta kopírovať štýly okolo seba a zostáva sám sebou, alebo je to svieža vôňa pre sebavedomého  muža, milujúceho slobodu, či vôňa interpretujúca silu a nezávislosť, nehu či romantiku, orientálna, drevitá, ovocná……  doplní charakter a osobnosť každého Muža s veľkým M.