Relaxia Mia - Masáže a Kozmetika

Očné okolie

Profesionálna kúra na rozjasnenie, vyhladenie a hlbokú regeneráciu pokožky očného okolia.

K partiám, ktoré vyžadujú mimoriadnu starostlivosť, patrí okolie očí. Pokožka je v týchto miestach veľmi jemná a tenká a väčšinou býva ako prvá postihnutá procesom starnutia. Na predčasnej tvorbe vrások sa veľkou mierou podieľa vonkajšie prostredie. Ťažké kovy sa usadzujú na pleti a ich oxidáciou dochádza k vzniku voľných radikálov, ktoré narušujú kolagénové a elasténové vlákna. Pleť stráca pevnosť a pružnosť a objavujú sa prvé vrásky.

Kozmetika Gernétic ponúka niekoľko možností očných kúr, ktoré sa zväčša robia v rámci ošetrenia tváre a výsledkom ktorých je okamžitý liftingový a rozjasňujúci efekt, ktorý ma pri vhodne zvolenej domácej starostlivosti dlhodobý charakter.

Cieľom ošetrenie očného okolia je regenerácia a spevnenie citlivej pokožky očí, odstránenie vačkov pod očami, zjemnenie a vyhladenie vrások a zamedzenie tvorby ďalších. Na dosiahnutie maximálneho efektu odporúčam intenzívnu kúru 10 ošetrení (1 x týždenne).

Jeden z príkladov ošetrenia:

Marine Gumming Cleasing pomocou ľahkej masáže nanesieme na navlhčenú pokožku očných kontúr na vyčistenie a vypnutie pleti a odstránenie make-upu.   Na dočistenie, tonizáciu a ľahkú stimuláciu pokožky nanesieme Sebo Ger .
Cytobi nám hlboko zregeneruje a zrevitalizuje pleť a Očná maska podporí mikrocirkuláciu a intentzívnu drenáž.  Unikátny omladzujúci krém Jeunesse z luxusnej rady Les Parfeits je vynikajúci na okamžité vyhladenie a vypnutie vrások, zjemnenie pokožky, regeneráciu a ochranu pleti a aktivizáciu bunkového dýchania. Povzbudzuje fyziologickú energiu, rýchlo preniká do pokožky a takmer okamžite štartuje omladzujúci efekt. Je to skutočný biologický lifting.