Relaxia Mia - Masáže a Kozmetika

Spa program


„SPA“  ošetrení je more :-) . Jediné, čo je potrebné je vybrať si a vyskúšať, čo sa mi páči, čo mám rád, čo chcem dosiahnuť a ako si chcem oddýchnuť. Dokážeme skombinovať ošetrenie formou zábalu s ľahkou masážou či meditáciou, tichom alebo rozhovorom, ošetrením tváre alebo rúk, skĺbiť tak prianie zákazníčky s jej časovými možnosťami. Stačí si len vybrať, a tak uvediem aspoň niektoré…

7x inak – Arosha zábaly. Je to inovačné a veľmi účinné ošetrenie kozmetickými  prípravkami bohatými na aktívne zložky.  Sú to výrobky s rôznym zložením a prinášajú tak špecifické riešenia rozličných estetických defektov na celom tele a viditeľné výsledky už od prvého sedenia.

Výživné, voňavé, detoxikačné či čistiace zábaly pre telo i dušu

Medový – má vynikajúce detoxikačné účinky, odstraňuje usadeniny a jedy z telesných tkanív, premastí vysušenú kožu, zároveň dodá telu veľa minerálnych látok a pôsobí ako prírodné antibiotikum.

Čokoládový – 90% čokoláda  báječne zregeneruje unavenú pokožku, koža je potom zamatovo hebká, jemná ale pružná. Kakao je navyše antioxidant zabraňujúci starnutiu pleti. Okrem stimulácie srdca a antioxidačných účinkov pôsobí na nás aj antidepresívne a navodzuje pocit radosti, harmónie  a šťastia.

Kokosový – užite si tento pocit luxusu – zmes extra panenského kokosového oleja a výťažkov z exotických orieškov, je vhodný pre hydratáciu a ochranu pokožky. Táto unikátna zmes sa nápadne podobá olejom produkovaným ľudskou pokožkou, ktorá ju následne prirodzenejšie prijíma, než akýkoľvek iný olej.

Parafínový – nie je to obyčajný vosk, ale je obohatený o vitamín E, zábal veľmi dobre prehreje a uvoľní stuhnuté kĺby, odstráni odumreté a suché časti pokožky, koža je po tomto zábale jemná a vyživená. Odporúčam pri bolestiach kĺbov, suchej, popraskanej pokožke, lámavosti nechtov, rôznych jazvách…

Bylinný – pôsobí predovšetkým na posilnenie imunity, odbúrava tuky, detoxikuje telo, spomaľuje starnutie pokožky, posilňuje pankreas, žalúdok, hrubé črevo, kožu, má antioxidačné pôsobenie, uzdravuje bunky…

Škoricový,  zázvorový- najčastejšie sa škorica používa pri tvarovaní postavy, dokáže rozpúšťať tukové bunky pod kožou a je vhodná pri celulitíde, po tomto zábale budete mať nielen úžasne prevoňanú pokožku, ale škorica tiež upokojuje a uvoľňuje myseľ a rovnako ako zázvor prispieva k lepšej termoregulácii tela, prehrieva a v spojení s inými prípravkami je naozajstný zázrak na premrznuté končatiny. Zázvor je unikátny na obličky.

Cesnakový – kto raz vyskúša „cesnakového hada“ v boji proti rôznym vírusom a baktériám, nedá naň viac dopustiť. Ideálny v zimných mesiacoch.

Bahenný  -  využitie prírodného  liečivého prostriedku liečivého bahna – peloidu – minerálneho sulfidného peloidu Sakského jazera.  Liečivé účinky takýchto a podobných prírodných zdrojov sa využívajú predovšetkým k zlepšovaniu celkového zdravotného stavu klienta, pri liečbe chronických reumatických chorôb, artrózy, svalových kontraktúr,  atopických ekzémov a pod.

Rašelinový  -   má preukázateľne pozitívny vplyv  na ochorenia pohybového aparátu, pri gynekologických zápaloch, neurologických a civilizačných chorobách, pomáhajú pri liečbe psoriázy, atopického ekzému, akné, uvoľňujú stres, upravujú poruchy spánku a celkovo regenerujú bunky aj organizmus. Podporujú látkovú výmenu, majú antioxidačné účinky obmedzujú pôsobenie škodlivých voľných radikálov. Soli a minerály prestupujú hlboko do organizmu.

Remineralizačný a spevňujúci zábal
Cieľom tohto ošetrenia je hlboká hydratácia, regenerácia a tonizácia pokožky, kde výsledkom je vyhladená, spevnená a o všetky výživné látky obohatená pokožka, ktorej tak dodáme vitamíny, stopové prvky, minerály, aminokyseliny a navyše príjemný relax ako pre telo tak i pre dušu.

Celotelový detoxikačný a relaxačný zábal Marine Essence.
Osviežujúci , relaxačný a detoxikačný zábal pomáha aktivizovať tkanivá, stimuluje telesný metabolizmus a krvný obeh. Pri aplikácii dochádza k zvýšenému odplavovaniu odpadových produktov látkovej výmeny a zároveň i k doplneniu dôležitých látok do organizmu. Koža je po zábale vláčna, vyživená a spevnená. Toto ošetrenie je vhodným doplnkom k odbúravaniu tukových vankúšikov a celulitídy.

Formovanie tela a ošetrenie celulitídy programom SPA je luxusné ošetrenie, ktorého účinky spočívajú v pôsobení proti celulitíde, žoštíhlení a remodelácii postavy, hydratácii pokožky, prinavrátení rovnováhy nervovému systému, protizápalových a antidepresívnych účinkoch a to všetko s pocitmi celkovej relaxácie.