Relaxia Mia - Masáže a Kozmetika

Spevnenie a výživa poprsia


Starostlivosť o poprsie a dekolt patrí k exkluzívnym kúram prinášajúcim žene viditeľné výsledky už pri prvom ošetrení a prináša aj pocit uvoľnenia a relaxácie.

Po použití prípravkov GERnétic z radu prsnej starostlivosti sú prsia pevnejšie, plnšie a dochádza k ich pozdvihnutiu, kde už po prvom ošetrení bolo namerané pozdvihnutie o 1,5 cm. Pre maximálnu účinnosť odporúčam používať celú sadu produktov určených pre starostlivosť o poprsie – bunkový stimulátor, spevňujúci krém aj tonikum.

 

Krivka poprsia závisí od  napätia pokožky a podporných svalov. Prsia sú držané vrstvou kože – akousi prirodzenou podprsenkou. Vek, redukčné diéty, poškodenie pleti spôsobené slnkom, antikoncepcia i dojčenie – to sú faktory, ktoré ovplyvňujú tvar a pevnosť pŕs. Vyvolávajú stratu pevnosti, pružnosti, znižujú hydratáciu kože. Preto je potrebné sa o tieto partie pravidelne starať.

Prsné produkty GERnétic využívajú najnovšie poznatky v oblasti bunkového výskumu a sú schopné ovplyvniť veľkosť aj tvar poprsia podľa fyziologických predpokladov klientky. Obsahujú vysokú koncentráciu účinných látok, rastlinných výťažkov a substancií spevňujúcich pokožku. Toto unikátne zloženie bez obsahu hormónov predovšetkým dokonale vyživí bunky prsného tkaniva, spevní a vypne pokožku poprsia. Výsledkom sú pôvabne vytvarované kontúry dekoltu. Prípravky pomáhajú napraviť aj to, čo spôsobilo napríklad prehnané opaľovanie, redukčná diéta alebo tehotenstvo.

 

Na okamžité rozjasnenie a zjemnenie pokožky  použijeme špeciálny veľmi jemný peeling Marine Gumming Cleasing. Po ňom zapracujeme prsné tonikum Seino na intenzívnu stimuláciu, tonizáciu a jemné spevnenie. Môžeme použiť aj na unavený chrbát a ruky, pretože pevná a pružná pokožka týchto partií má vplyv na držanie pŕs. Následne zapracujeme bunkový stimulátor Endo Special+ na intenzívnu regeneráciu spojivového tkaniva, zvýšenie svalového tonusu a obnovenie kolagénových a elasténových vlákien. Na hlbokú regeneráciu a revitalizáciu kože, vypnutie vrások a spevnenie pokožky nanesieme spevňujúci krém Macro 2000, pričom sa taktiež môžeme  povenovať rukám a chrbtu. Na intenzívne zapracovanie aktívnych látok do hlbokých vrstiev kože nanesieme špeciálnu samozahrieva

ciu Minerálnu masku a oddýchneme si 20 minút, po ktorých nanesieme ešte tonikum aj spevňujúci krém na celý dekolt a poprsie.