Relaxia Mia - Masáže a Kozmetika

Štíhla postava

Slimming expres program
Ako rýchlo, účinne a jednoducho získať štíhlu postavu a žiarivú pleť.

Čo je Arosha?
Je to inovačné a veľmi účinné ošetrenie kozmetickými  prípravkami bohatými na aktívne zložky.  Sú to výrobky s rôznym zložením a prinášajú tak špecifické riešenia rozličných estetických defektov na celom tele a viditeľné výsledky už od prvého sedenia.
Tkanina napustená špeciálnou aktívnou látkou, jemnou  emulziou bohatou na aktívne látky, ktorá je stabilná, zloženie je testované a  vyhovujúce prísnym štandardom a kontrolám kvality. Celková dĺžka ošetrenia je od 45 minút až  po hodinku a pol v závislosti od výberu typu programu a následného ošetrenia.
Vďaka 7 typom prípravkov s rôznym zložením Arosha špecificky rieši rôzne problémy pokožky na  častiach tela ako sú nohy, boky, zadok, ruky, prsia, dekolt i brucho. Aké kozmetické vady riešime pomocou týchto ošetrení? Napríklad:
- edémovú aj fibróznu celulitídu
- pomarančovú kožu
- ochabnutá pokožka
- zadržiavanie tekutín, opuchy
- nadváhu
- dehydratáciu
Je to vynikajúce ošetrenie napríklad opúchajúcich nôh pre klientov, ktorí nemôžu zo zdravotných dôvodov absolvovať takmer žiadnu klasickú dotykovo-tlakovú masáž tela.

AQUA DRAIN je  vhodná na drenážne ošetrenie využívajúce soli a aktívne látky z Mŕtveho mora.  Účinne pôsobí proti zadržiavaniu tekutín, tonizuje kožné tkanivá, dodáva im potrebné minerály, navracia pokožke rovnomerný vzhľad, jas a vitalitu. Toto ošetrenie je výborné aj pre budúce mamičky, ktoré trápia kŕče, ťažké či opúchajúce nohy.
Aktívne zložky sú soli  z mŕtveho mora bohaté na vápnik, draslík, jód, horčík a bróm. Okrem vyššie spomenutého prírodná  hydratačná látka navracia pokožke prirodzené pH, podporuje obnovu buniek a tkanív. Veľmi dôležitá je tiež jeho účasť na tvorbe kolagénu a elastínu, základných látok v procese potrebnom  proti známkam starnutia. Pri tomto ošetrení nevzniká teplo ani následné začervenanie a ideálne sa dopĺňa lymfomasážou (ale to vlastne všetky  ).

SLIM CELL  je zoštíhľujúce kozmetické ošetrenie napríklad pri celulitíde edémového typu, pretože stimuluje mechanizmy spaľovania triglyceridov a v kombinácii s drenážnym účinkom tak napomáha vymodelovať postavu.
Využíva aktívne zložky ako
- kofeín, čo je optimálna látka v boji proti celulitíde, ktorá taktiež napomáha drenáži, detoxikácii a zvyšuje metabolickú činnosť a zmierňuje zadržiavanie tekutín.
- escin, ktorý pôsobí protizápalovo a chráni cievy a jeho drenážny účinok vedie k zlepšeniu krvného obehu, žilovej cirukácii.
- výťažok z guarany, ktorý tonizuje a aktivuje spaľovanie triglyceridov, je vynikajúcim  antioxidantom  a látkou s antibakteriálnym účinkom.
Je to ošetrenie, pri ktorom nevzniká teplo a je vhodné aj v prípade kŕčových žíl a narušených kapilár.

B NATURAL je hydratačné kozmetické ošetrenie s  vypínacím účinkom, ktoré  okamžite pokožku hydratuje. Vďaka využitiu veľmi  šetrných aktívnych zložiek je obzvlášť vhodné na ošetrenie hornej časti tela, dekoltu, poprsia i rúk či už máme ochabnutú pokožku napríklad po kojení, alebo sa chystáme na ples.
Aktívne zložky v B-natural sú:
- kyselina hyalurónová, ktorá zvyšuje pružnosť a hydratáciu pokožky.
- sójový proteín, ktorý hydratuje a vyživuje.
- výťažok z prasličky, ktorý je v kozmetike využívaný pre zpevňujúci účinok a zlepšenie stavu strií.

CRIO TONIC  je tonizačné kozmetické ošetrenie , pomocou ktorého stimulujeme  tvorbu nových kožných vlákien. Pôsobí silným spevňujúcim  a tonizačným účinkom vďaka aktívnym zložkám:
-  kyseline hyalurónovej, ktorá zlepšuje pružnosť a hydratáciu pokožky.
-  výťažku zo ženšenu, ktoré pôsobí proti stresu, tonizuje a stimuluje a je vynikajúcim  prostriedkom pre zrýchlenie metabolizmu.
- prírodnej hydratačnej látke (N.M.F. – Natural Moisturizing Factor ), ktorá v sebe spája  aminokyseliny, morské a minerálne solí, cukry  a ďalšie látky s hydratačným a tonizačným účinkom.
Toto ošetrenie je chladivé a dochádza pri ňom k sťahovaniu kapilár.

CEL TERM je kozmetické ošetrenie proti tvrdej celulitíde, podporuje metabolickú výmenu a spotrebu kyslíka v tukových tkanivách, pôsobí proti usadzovaniu toxínov, ktoré zapríčiňuje aj vznik celulitídy.
Pôsobí cez aktívne zložky:
- kofeín, čo je optimálna látka v boji proti celulitíde, má značný odvodňujúci a detoxikačný účinok a zvyšuje metabolickú činnosť zväčšením objemu spálených tukov a pomáha odstraňovať  zadržiavanie tekutín.
- iskerník ázijský (Centella asiatica), rastlinka, ktorá vyhladzuje pleť a zvyšuje jej pružnosť  stimuláciou  fibroblastov, vďaka čomu dochádza k obnove a regenerácii  kolagénových vlákien a prispieva aj k ochrane ciev. Unaveným nohám prináša príjemný pocit úľavy a napomáha odvodňovaniu.
- výťažok z chaluhy bublinatej (Fucus vesiculosus), ktorý čistí organizmus od odpadových látok a toxínov, stimuluje metabolizmus a  napomáha odstrániť podkožné tukové zásoby.
Je to ošetrenie s efektom prekrvenia v danej oblasti a tak lokálne môže vďaka zvýšeniu teploty dôjsť k začervenaniu pokožky a rozšíreniu kapilár.

COFFEE CEL – kozmetické ošetrenie proti celulitíde na báze kávy. Podporuje metabolickú výmenu a spotrebu kyslíka v tukových tkanivách, bojuje proti zadržiavaniu tekutín a jedovatých látok, ktoré sú príčinou procesu tvorenia celulitídy. Pomáha redukovať hrúbku v určitých telesných partiách a odstraňuje nedokonalosti pokožky spôsobené celulitídou.
A to všetko napríklad pomocou aktívnych prvkov, ako:
• Kofeín, ktorý znižuje zadržiavanie vody a podporuje lipolýzu, ktorá bráni vytváraniu tukových vankúšikov.
• Iskerník ázijský navracia pleti elasticitu a má ochranný účinok na cievy, čím podporuje vytváranie kolagénu.

RED CIOK je modelačné kozmetické ošetrenie na báze čokolády a feferóniek.
Minerály a vitamíny obsiahnuté v kakaových zrnách pomáhajú zlepšovať prekrvenie tkanív a vzhľad pomarančovej kože. Kofeín a teobromín pomáhajú odstraňovať nahromadenie tuku. Feferónky významne podporujú prítok krvi do častí tela, ktoré sú určené na ošetrenie.
Red Ciok využíva aktívne prvky ako:
-  Kakaové zrniečka, ktoré obsahujú teobromín a kofeín, čo sú stimulačné látky umožňujúce zmierniť hromadeniu tuku.
-  feferónky, ktoré  vďaka stimulačnému a protizápalovému  vplyvu podporujú prúdenie krvi v tkanivách.
• kofeín , ktorý ako ho už poznáme,  obmedzuje zadržiavanie vody a podporuje lipolýzu a zabraňuje tak tvoreniu tukových vankúšikov.

Ako bandáže  AROSHA  fungujú?
Pri ošetrení metódou Arosha  pokožka z tkaniny aplikovanej  priamo na telo postupne vstrebáva špeciálne aktívne látky. Táto tkanina napomáha pôsobeniu aktívnych kozmetických zložiek po dobu aplikácie (cca 30 minút), bez toho aby pritom dochádzalo k ich vyprchávaniu.
Plastová fólia, v ktorej je klientka zabalená pomáha  dôkladnejšiemu vstrebaniu aktívnych zložiek do pokožky, udržaniu či zvýšeniu potrebnej lokálnej teploty ošetrovaných partií ako aj udržaniu vlastností  aktívnych látok.

Pred nanesením bandáží arosha je potrebné vykonanie mokrého alebo suchého peelingu, aby bolo zaistené prenikanie účinných zložiek cez pokožku v maximálnej miere. Okrem iného nám peeling napomáha odstrániť odumreté bunky, stimuluje krvný obeh a aktivuje lymfatický systém.
Mokrý  peeling vykonávame pomocou krémového scrubu alebo telovej bylinnej soľnej zmesi  a po ošetrení pokožku dôkladne umyjeme vlhkou žínkou, alebo sa klientka má možnosť osprchovať.
Suchý peeling vykonávame  pomocou špeciálnej kefy, ktorej štetiny  sú vyrobené z rastlinného vlákna nazývaného “Tampico”, ktorá sa získava z rastliny Agave Lechugilla (nazývané tiež Ixtla). Táto dužinatá bylina voľne rastie v púštnych oblastiach severného Mexika, jej prírodné vlákna  majú výnimočné vlastnosti, predovšetkým pružnosť a odolnosť. (kefky sa u nás dajú zakúpiť aj na domáce použitie)

Tento peeling  je veľmi stará technika, ktorá pri aplikácii len niekoľkých minút denne prináša vynikajúce výsledky a veľmi priaznivé účinky na krvný mikroobeh i lymfatický systém.
Priaznivé účinky sú:
• Stimuluje krvný mikroobeh
• Odstraňuje odumreté bunky
• Preventívne pôsobí proti predčasnému starnutiu
• Posilňuje a zjemňuje pokožku
• Koža je lepšie vyživená a prekysličeniu
• Zmierňuje stres a napätie
• Pomáha pri ošetreniach proti celulitíde
• Stimuluje nervový systém
• Stimuluje lymfatický systém
Počet minimálnych doporučených ošetrení s maximálnym účinkom je  6 -10 sedení pri frekvencii 2x týždenne.

Aká je vhodná kombinácia s inými technikami?
Pre dosiahnutie ešte lepších výsledkov je vhodné tieto ošetrenia kombinovať napríklad s ošetreniami ako:
- Manuálna lymfodrenáž – špeciálna masáž zameraná na lymfatický systém a odplavovanie toxínov z tela
- Presoterapia – mechanická masáž ktorá podporuje krvný obeh a pôsobí tak na krvný ale aj lymfatický obeh.
- Infračervené žiarenie – zdroj svetla umožní hĺbkové zahrievanie tukovitého tkaniva, čím sa zlepší bunková výmena a odstránenie odpadových látok vzniknutých metabolickou činnosťou. Nepoužívame ho pri ošetreniach, kde dochádza k prekrveniu pokožky.
Samozrejme toto ošetrenie je možné kombinovať s akýmkoľvek kozmetickým ošetrením tváre či rúk a v rámci jedného času má klientka možnosť absolvovať dve ošetrenia súbežne.

Aké výsledky dosiahneme pri prvom sedení?
Tento typ ošetrenia prináša zákazníkovi už od prvého sedenia pocit celkového zlepšenia stavu pokožky. Vidí, že je pleť pevnejšia, tonizovaná a hladká, vyzerá oveľa zdravšie a klient tiež zaznamená stratu objemu, či pocitu ťažkých nôh.

O koľko centimetrov je možné zoštíhlieť po absolvovaní kompletného cyklu AROSHA (min. 8 ošetrení)?
Môžeme povedať, že klient bude výsledky pozorovať už po prvom ošetrení,  no po kompletnej kúre dôjde k významnému úbytku centimetrov  na ošetrovanej časti tela a zároveň dôjde aj k úbytku celulitídy.

Sú výsledky zaručené?
Zákazníci pozorujú viditeľné zmeny už od prvého sedenia. Výsledky pretrvajú, pokiaľ klient nepriberie na váhe, pretože sa nejedená o stratu tekutín. Samozrejme je dôležité zdravo sa stravovať a ideálne raz mesačne pokračovať v udržiavacom ošetrení.

Existujú kontraindikácie?
Neboli zistené žiadne kontraindikácie.  Preventívne je dôležité prečítať si odporúčania na obale a riadiť sa ním.