Relaxia Mia - Masáže a Kozmetika

Špeciálne pre nohy

Ošetrenie cievneho systému, uvoľnenie ťažkých nôh a zníženie opuchov

Pocit únavy, ťažkých nôh, večerné opuchy dolných končatín či vznik drobných žiliek je daný najmä zhoršeným krvným obehom. Ak tento problém zanedbáme, budeme ignorovať a neriešiť, časom sa naša situácia môže zhoršovať, nohy budú stále napuchnuté, vznikne problém s lymfou, kŕčovými žilami a môže to dôjsť až k vzniku bércových vredov predkolenia.

Preto vám ponúkam  ošetrenia, pri ktorých vysoko kvalitné a účinné produkty vedú k zlepšeniu stavu a pôsobia preventívne proti vzniku kŕčových žíl.
Cieľom tohto ošetrenia je zlepšenie funkcie cievneho systému,  povzbudenie, zrýchlenie  a vyrovnanie toku lymfy v lymfatickom systéme,  spevnenie stien ciev a kapilár,  odstránenie alebo zmenšenie opuchov a pocitu ťažkých nôh a v neposlednom rade relaxácia a uvoľnenie, ktoré väčšina z nás tak potrebuje.

Ak máte uvedené problémy doporučujem vyskúšať aj celkovú lymfodrenážnu masáž (viac v sekcii masáže) alebo niektorú z Arosha ošetrení (v sekcii Štíhla postava  v Kozmetike). Určite si vyberiete a budete spokojní.  A hlavne zdraví… :-)

V závislosti od potreby a požiadavky klientky na začiatku procedúry doprajeme unaveným nohám soľný peeling alebo  kúpeľ. Na výber máme  širokú škálu možností a vôní :-) ,  či už je to citrón, levanduľa, zelený čaj, ruža, morské riasy, kokos, olivy, jahody, jasmín či mäta, santal, jing jang, eukalyptus až po aloe…, či bude hrejivý alebo tonizujúci, každému podľa priania.  Po osušení si klientka ľahne na bruško a pre lepšie prekrvenie pokožky , stimuláciu lymfy a odstránenie opuchov nanesieme špeciálnymi ťahmi Lympho.  Po ňom nasleduje bunkový stimulátor Veinulo Special + pre reparáciu žilových stien a kapilár.

Akcelerátor pre posilnenie pružnosti cievnych stien a pre rýchlejšie odplavenie odpadových látok z podkožia je gél Marine Body Comfort.  Vasco artera je vynikajúci pre podporu krvného obehu, zvláčnenie cievnych stien (ale i  odstránenie celulitídy).  Na záver ošetrenia nanesieme synchro a celú procedúru zopakujeme v ľahu na chrbte. Po skončení je potrebný 20-30 minútový odpočinok s nohami vo vyvýšenej polohe, ktorý môže klientka využiť na ošetrenie tváre, rúk, či len rozhovor alebo oddych.