Relaxia Mia - Masáže a Kozmetika

tian De – Nebeská dokonalosť

 

Kozmeceutika TianDe – v preklade  „Nebeská dokonalosť“zdroj Vašej prirodzenej krásy    

Prirodzenosť

K starostlivosti o krásu a ochranu zdravia, sú v kozmetike TianDe používané prevažne prírodné ingrediencie cenené pre ich liečivé vlastnosti a účinky ako napr. výťažky z liečivých rastlín -ženšen, thajský kvet, Shaw Wu, zázvor, lotos, Ganoderma; éterické oleje – z ylang-ylangu, jazmínu, rozmarínu, mandlí; unikátne zložky – ovčia placenta, hadí olej, kolagén; červený kaviár, hodvábny proteín,  minerály – perly, zlato, striebro, kremík a ďalšie

Čo sú kozmeceutiká?    

Kozmeceutiká pripomínajú malý zázrak. Tieto nové revolučné biotechnologické emulzie cielene mieria na mechanizmy spôsobujúce stárnutie a tvorbu vrások.  Dokážu veľmi účinne a s porovnateľným efektom nahradiť botoxové injekcie ako aj laserové operácie.  Zásluhou prírodných antioxidantov, peptidov a jedinečnej kombinácie kyseliny kyalurónovej s extraktmi rastlín pôsobí kozmeceutika “zvnútra”.   Tieto biotechnologické séra vedia dramaticky redukovať mimické vrásky a vyhladiť jemné línie tváre. Vrásky vyplňujú zvnútra tým, že iniciujú tvorbu kolagénu, kyseliny hyalurónovej a elastínu. Majú úžasné protizápalové účinky, prekrvujú pokožku, regenerujú bunky, obmedzujú tvorbu vrások a poskytujú tak pleti všestrannú výživu vo dne v noci.

Jedinečnosť receptov

V srdci každého kozmetického produktu TianDe je ľudová múdrosť a vedomosti starovekého Východu. Zloženie jednotlivých produktov je postavené na starovekých účinných receptoch čínskej, tibetskej a altajskej medicíny preverenej použitím po celé stáročia.
Spoločnosť TianDe prináša kvalitné produkty, s receptami orientálnej medicíny, vyrábané pomocou  pokročilých technológií pri  maximálnom zachovaní  jedinečných kvalít prírodných zložiek pod medzinárodným osvedčením kvality ISO (International Standard Organization) a používa v kozmetickom priemysle tajomstvá starých čínskych a altajských liečiteľov. Využité sú iba kvalitné suroviny, ktoré sú pestované v čistých prírodných oblastiach Číny a Tibetu. Dôraz je kladený okrem iného na špecialistov, ktorí vyberajú rastliny v obdobiach podľa lunárneho kalendára, vodu získavajú z minerálnych prameňov a hlbokého mora.
Kozmeceutika TianDe je biologicky úžasný a jemný doplnok pre pokožku a jej vplyv je porovnateľný s terapeutickým. Obsah účinných látok v tejto kozmetike dosahuje 15-20%, tj na úrovni profesionálnych prostriedkov.

Od jednoduchosti ku komplexnej starostlivosti

Rôzne série kozmetiky TianDe sú navrhnuté tak, aby v priebehu rokov predĺžili mladistvosť a zvýšili vašu prirodzenú krásu. Každá žena si medzi úžasne bohatým sortimentom TianDe nájde pre seba ideálne výrobky či sady dokonale vhodné k jej veku, pleti či  danej príležitosti.

Komplexný prístup ku kráse

Ponúkame komplexný program starostlivosti o každý typ pleti, ktorý je špeciálne vyvinutý lekármi, kozmetológmi a fytoterapeutmi od hĺbkového či denného čistenia, cez peeling, tónovanie, hydratovanie, ochranu, lifting až po „expresnú pomoc“.

TianDe je jedinečná svojou kolekciou kozmetiky a potravinových doplnkov vyrábaných tradičnými spôsobmi čínskej medicíny a kombináciou najnovších vedeckých technológií, využívajúc ingrediencie ako ženšen, zázvor, lotos, jasmín, mandle a unikátne zložky ako ovčia placenta, hadí tuk, žraločia chrupavka, kolagén, perly , zlato, kremík a iné. Produkty tak majú vplyv nielen na pokožku, ale riešia príčinu problému v samotnom organizme.