Relaxia Mia - Masáže a Kozmetika

Zamatové ruky

Starostlivosť o pokožku rúk Zamatové ruky – Hodvábna dokonalosť

Základom sady prípravkov Hodvábna dokonalosť sú poznatky súčasnej medicíny a kozmetológie spojené s úspechmi na poli vedy a technológie. Vo výrobe produktov, ktoré sú súčasťou tejto sady, boli použité iba zložky, ktoré sú pre pokožku rúk najcennejšie a najužitočnejšie. Sada sa skladá z troch prípravkov, ktoré majú rôzny účinok, avšak všetky dohromady dajú úžasný výsledok: peelingový gél, jemný soľný scrub a krém na ruky. Za pár minút navracia rukám potrebnú úroveň hydratácie, jemnosť a hebkosť pokožky. Pravidelným používaním sa zvyšuje pružnosť, obnovuje sa štruktúra pokožky a zabraňuje sa jej starnutiu. Je vhodná pre každý vek. Peelingový gél a najmä soľ sa neodporúčajú pre poškodenú a podráždenú pokožku.
Prípravky tejto rady je potrebné používať po sebe a sú navrhnuté do troch krokov.
Krok 1 – naneste peelingový gél. Jeho aktívnymi zložkami sú proteíny z hodvábu, výťažok z plodov citrusy bergamotu, kolagén, nezameniteľné aminokyseliny. Účinné látky peelingového gélu dôkladne očistia pokožku, odstránia zrohovatené bunky a stiahnu póry. Vrchné vrstvy pokožky sa vyhladzujú a obnovujú, zvyšuje sa elasticita a pružnosť kože. Peelingový gél pripravuje pokožku k ďalším procedúram.
Krok 2 – jemný soľný scrub. Aktívnymi zložkami tohto prípravku sú kyselina citrónová, mastné kyseliny a glycerín. Umožňujú dodať pokožke potrebné vitamíny, minerálne látky a stopové prvky, pokožka sa stáva hladkou a hebkou a zlepšuje sa prekrvenie (úžasný aj na sprchovanie).
Krok 3 – regeneračný krém na ruky. Účinné aktívne látky – alantoín, glycerín, kozie mlieko, proteíny z hodvábu a hydrolyzovaný mliečny proteín – navracajú pokožke rúk potrebnú úroveň hydratácie, obnovujú štruktúru pokožky, zvyšujú jej pružnosť a jemnosť, zabraňujú vzniku prasklín.
A môžete sa kochať hebkosťou svojich rúk!  A dokonalé je to s kombináciu parafínu v našom salóne.       

Krémy na ruky
Prípravky obsahujú účinné zložky ako výťažok z perál, aloe vera, proteíny placenty, hydrolyzát mliečnych proteínov, ovčie mlieko, výťažok z ling zhi, hydrogenovaný olivový olej, výťažok z placenty.

Mliečny krém na ruky
Efektívne hydratuje, vyživuje, vyhladzuje a upokojuje podráždenú pokožku rúk. V rámci každodennej starostlivosti o ruky. Ovčie mlieko zjemňuje pokožku, zabraňuje jej starnutiu a obnovuje pružnosť.

Regeneračný krém na ruky s výťažkom z aloe vera
Efektívne hojí drobné ranky a škrabance na rukách, chráni pred poškodením vonkajšími vplyvmi, zlepšuje mikrocirkuláciu, zjemňuje a hydratuje pokožku, zabraňuje jej starnutiu vďaka výťažku z aloe.

Krém na ruky s výťažkom z ovce a aloe vera
Vďaka bohatému komplexu živín získaných z embrya placenty ovce krém dokonale vyživuje a hydratuje pokožku rúk, napomáha jej regenerácii, stimuluje syntézu vlastného kolagénu, vyhladzuje drobné vrásky, zlepšuje farbu pokožky rúk a nechtov. Má upokojujúci a protizápalový účinok. Aj vďaka obsiahnutému vitamínu E a minerálne látky zabraňujú lámavosti nechtov a napomáhajú ich spevneniu. Vhodný od 25 rokov.
Krém na ruky s placentou a perlami
Vďaka špeciálnemu zloženiu výborne zjemňuje, tonizuje, hydratuje a regeneruje pokožku rúk. Má celkovo ozdravujúce a hojace účinky, stimuluje obnovu buniek pokožky. Obsiahnutý výťažok z placenty zabraňuje vzniku záderov a lámavosti nechtov. Má veľmi výrazný bieliaci efekt, nakoľko obsahuje častice perlového prášku.

Vyživujúci a hydratačný krém na ruky s ovčím mliekom
Efektívne hydratuje, zjemňuje a vyhladzuje pokožku rúk, robí ju jemnú a hebkú. Ovčie mlieko dodáva pokožke potrebnú výživu. Spevňuje nechty a podporuje hojenie rán. Obsahutý alantoín zjemňuje pokožku.

Omladzujúci krém na ruky s výťažkom z Ling Zhi
Krém má výrazné zjemňujúce, hydratačné a hojace účinky. Aktivuje proces regenerácie poškodených buniek, vyhladzuje vrásky, zosvetľuje pigmentové škvrny a zabraňuje ich vzniku, takže pokožka vyzerá mladšie a jemnejšie. Ľahká nemastná textúra sa rýchlo vstrebáva, okamžite vracia rukám pocit komfortu. Jemná vôňa robí zo starostlivosti o ruky naozajstný pôžitok.

Ochranný krém na ruky
Krém je určený pre účinnú ochranu pokožky rúk pred nepriaznivými vplyvmi okolitého prostredia (mráz, studené a veterné počasie, časté umývanie rúk atď). Intenzívne vyživuje a zvláčňuje jemnú pokožku rúk, odstraňuje podráždenie a lúpanie, napomáha účinnej regenerácii. Pravidelným používaním sa pokožka stáva hladkou a hebkou a ruky získavajú krásny pestovaný vzhľad. Obsahuje lanolín, olivový olej, výťažok z placenty.

Krém na ruky Sladký citrón
Komplex aktívnych zložiek obsiahnutých v kréme poskytuje intenzívnu hydratáciu pokožky rúk, jej ochranu a dodáva rukám nádherný vzhľad. Výťažok z citrusových plodov obnovuje tonus pokožky rúk, perly vyživujú, dodávajú minerálne látky a vitamín Е sa stará o udržanie mladosti pokožky a prirodzenú ochranu pred UV lúčmi.

Krém na ruky Slnečné olivy
Olivový olej v kombinácii s výťažkom z perál prepožičiava krému vynikajúce vyživujúce a hydratačné vlastnosti. Dokonale obnovuje komfort, jemnosť a pružnosť pokožky rúk.