Relaxia Mia - Masáže a Kozmetika

Zlato a hodváb

Modelujúce masky De Luxe tvoria základ z netkanej tkaniny napustené špeciálnym kozmetickým gélom s aktívnymi prírodnými látkami. Sú určené na intenzívnu obnovujúcu starostlivosť o pokožku tváre a krku. Pravidelným používaním masky sa zlepšuje mikrocirkulácia, rovnováha vlhkosti v pokožke, spomaľuje sa proces tvorby vrások a vyhladzujú sa vrásky už vzniknuté.
Modelujúce masky majú intenzívny účinok vďaka nižšie uvedeným faktorom.
1. Každá maska má časom preverenú unikátnu formulu a originálnu kombináciu zložiek, čo umožní získať maximálny úžitok z liečivých rastlín a ďalších aktívnych prírodných látok obsiahnutých v maske.
2. Plátno masky dokonale prilieha k pokožke a vydáva teplo, ktoré spôsobuje rýchlejšie otvorenie pórov. Tým sa zvyšuje účinok použitia masky o 90%, zlepšuje sa prísun živín do buniek kože a aktivizuje sa nasýtenie jej hlbokých vrstiev vitamínmi, mikro a makroelementami.
3. Maska napodobňujúca presný tvar tváre zaisťuje rovnomerné rozloženie unikátneho gélu po povrchu pokožky.
Modelujúce masky De Luxe sú zložené z: masky na tvár, masky na krk a hydratačnej emulzie, ktorá upevňuje dosiahnutý efekt a je doplnkovým zdrojom výživných látok obsiahnutých vo formule každého systému. Osahujú aktívne zložky ako výťažok z aloe vera, vilínu, zeleného čaju, hodvábu, skvalénu, hamamelu a ďalších. Sú vhodné pre všetky typy pleti zväčša od 30 až 35  rokov.

 

Maska na tvár a krk 24 karátov
Maska okamžite obnovuje zdravý vzhľad pokožky, ktorú intenzívne hydratuje a vyhladzuje. Miznú stopy únavy a stresu a dostaví sa pocit komfortu. Maska dodáva pleti kyslík, obnovuje zdravú farbu tváre a pevnosť pokožky. Zmenšuje pigmentové škvrny. Výťažok z aloe a hamamelu obohacuje pleť o výživné látky, udržuje vlhkosť vo vnútri buniek a tým napomáha k zvýšeniu pružnosti pokožky.

Maska na tvár a krk Hodváb
Maska aktivizuje obnovu buniek, zmierňuje podráždenie alebo olupovanie a vyhladzuje vrásky. V dôsledku toho miznú stopy únavy a stresu a dostaví sa pocit komfortu. Maska dodáva pleti kyslík, obnovuje zdravú farbu tváre a pevnosť pokožky. Zmenšuje pigmentové škvrny. Výťažok z aloe, zeleného čaju, proteíny z hodvábu obohacujú pleť o výživné látky a tým napomáhajú k zvýšeniu pružnosti pokožky. Vitamín Е, pantenol (vitamín В5), skvalén hydratujú a redukujú zápaly.

Hydratačná maska s proteínmi z hodvábu
Hydratačná maska s proteínmi z hodvábu vďaka kyseline hyalurónovej a pantenolu intenzívne hydratuje a vyhladzuje pokožku, znižuje prejavy vekových zmien, vyživuje, zvláčňuje, udržiava elasticitu. Nikotínamid (vitamín РР) zlepšuje farbu tváre, urýchľuje obnovu. Proteíny z hodvábu a výťažok z aloe vytvárajú neobyčajný pocit pohody. Základ obkladu tvorí štruktúra z tenkých hodvábnych nití. Stabilita fixácie a estetický vonkajší vzhľad umožňujú používať masku prakticky kedykoľvek. Aktívne zložky: xantánová guma, ovocné kyseliny, výťažok z morských rias, proteíny z hodvábu, výťažok z aloe vera, výťažok z portulaky.

Prípravky starostlivosti o pokožku okolo očí
Prípravky starostlivosti o pokožku okolo očí boli vyvinuté špeciálne pre jemnú a citlivú pokožku cca už od 30 rokov. Majú jemnú textúru a výživné zloženie, účinne odstraňujú známky únavy a zabraňujú predčasnému starnutiu. Prírodné komplexy krémov a gélov, ktoré obsahujú biozlato, kyselinu hyalurónovú, peptidy, pšeničné proteíny, retinol, tokoferol, kyselinu askorbovú, ovocné kyseliny, xantánovú gumu, rozpustný kolagén, peptid hrášku, tetrapeptid eyeseryl sa ľahko vstrebávajú jemnou pokožkou očných viečok a prenikajú do najhlbších vrstiev pokožky, nanášame cca 2 hod pred spánkom.

Krémový gél s biozlatom na pokožku okolo očí – liftingový efekt
Progresívne zloženie krémového gélu zahŕňa intenzívny liftingový komplex na základe biozlata ako silného vodiča a xantanovej gumy. Vďaka cielenému pôsobeniu aktívnych zložiek má krémový gél lymfodrenážny účinok. Kyselina hyalurónová obnovuje hydrolipidovú rovnováhu, vyrovnáva štruktúru pokožky. Výsledkom je výrazné spevnenie kontúr okolo očí, viditeľné zmenšenie opuchov a tmavých kruhov pod očami, obnovenie elasticity a pružnosti pleti.

Krémový gél s biozlatom na pokožku okolo očí -proti vráskam
Krémový gél zjemňuje citlivú pokožku okolo očí a robí ju hladkú a hydratovanú. Obsiahnuté biozlato, rastlinné oleje a vitamíny obnovujú pleť a posilňujú jej obranné funkcie. Protizápalové zložky upokojujú a zabraňujú zápalom a podráždeniu pokožky. Pôsobením vitamínov dochádza k viditeľnému redukovaniu vrások, obnove pružnosti a elasticity, normalizáciu hydratačnej rovnováhy. Pokožka okolo očí získava znovu sviežu zdravú farbu.

Krémový gél s biozlatom na pokožku okolo očí -revitalizácia
Slovo revitalizácia (z latinského vita = život) možno doslova chápať ako “návrat k životu”. Revitalizácia je obnovenie a oživenie prirodzených funkcií pokožky, ktoré sa vytratili postupom veku, následkom ochorenia alebo v dôsledku pôsobenia nepriaznivých faktorov. Obsahuje dva peptidy obnovujúcu pokožku: peptid hrášku a eyeseryl. Krémový gél s biozlatom pre pokožku okolo očí vyživuje pokožku do hĺbky, obnovuje jej štruktúru a aktivuje bunkové procesy. Vďaka inovačnému peptidovému komplexu získanému zo semien hrachu znižuje počet a hĺbku existujúcich vrások, zvyšuje pružnosť a elasticitu pokožky. Peptid eyeseryl hydratuje, napomáha zníženiu opuchov, chráni pred škodlivými vonkajšími vplyvmi.

Gél na pokožku okolo očí proti vráskam
Ultra výživné zloženie gélu na báze morského kolagénu, kyseliny hyaluronovej, pšeničného proteínu a komplexu vitamínov má silný oživujúci účinok na pokožku okolo očí, najmä od 40 rokov. Exkluzívna formula lieku intenzívne stimuluje regeneráciu, zrýchľuje syntézu kolagénu, obnovuje krvný obeh a bieli. Aktívne zložky gélu (vitamíny А, Е, С) majú výrazné antioxidačné a omladzujúce účinky, navyše skvele zvláčňujú pokožku a dodávajú jej potrebné látky. Výsledkom je výrazné zníženie počtu a hĺbky vrások, viditeľné zmenšenie tmavých kruhov a opuchov pod očami.