Relaxia Mia - Masáže a Kozmetika

Klasická masáž

Klasická masáž je jedna z najviac využívaných masáží, veľmi príjemná a efektívna a vďaka nej vieme pomôcť tam, kde treba a kde si to telíčko pýta a potrebuje.

Masážou – súborom rôznych hmatov -  je stimulovaná  koža, podkožie a najmä svaly pričom dochádza k prekrveniu pokožky, uvoľneniu svalov a odbúraniu napätia, ktoré spôsobujú zatvrdliny vo svaloch. Zatvrdliny – odborne nazývané aj myogelózy – častokrát spôsobujú bolesti nielen v mieste ich výskytu, ale môžu dráždiť nervy alebo ich dráhy, čo spôsobuje bolesť.  Pravidelnými masážami sa tento problém zmierňuje až odbúrava.

Klasická masáž tiež veľmi dobre pôsobí proti únave a stresu, ktorý dennodenne pôsobí na každého z nás, pomáha pri stuhnutom svalstve vďaka sedavému spôsobu zamestnania (takmer všetci počítačoví pracanti veľmi dobre vieme, kde máme trapézy, ako nás bolí chrbát a z neho aj hlava a iné :-( ), pri  ochoreniach pohybového aparátu, tráviaceho (zápcha, obezita, poruchy metabolizmu) i nervového systému systému, pri svalovici (svalovej únave) či rekonvalescencii.