Relaxia Mia - Masáže a Kozmetika

Parfémy

Pafrumovaná voda MONEL  - farba zlata, aróma lásky. Vysoké percento mužov hodnotí Toaletnú vodu MONEL ako najpríťažlivejšiu. MONEL je sladká láska. Splní Vám ten najkrajší sen – milovať a byť milovaná. Nechajte sa rozmaznávať s našou vôňou MONEL!

Pafrumovaná voda RUTH – vôňa bezstarostnej, divokej mladosti, kedy prijímame život s ľahkosťou a úprimnosťou. Iskrivá esencia radosti, čistoty a nevinnosti. Užívajte si mladosť! Vyžarujte mladosť! Buďte vždy mladá s vôňou RUTH!

Pafrumovaná voda LADY – to je zrelá a hlboká láska. Prináša pocit dôvery v plynúcom prúde života a zároveň esenciu tajomstva a schopnosti stále sa radovať z nových životných objavov. Buďte sama sebou a pritom stále rovnako tajomná a zvodná pre svojho milovaného… to je pravá krása ženy. Objavte v sebe bohyňu s našou vôňou LADY!

Pafrumovaná voda KIWI –  predstavte si sama seba ako kočovnú ženu, putujúcu po slnkom vysušenej púšti v horúcom lete, ktorá sníva o oáze. Prajete si objaviť jazero s čistou, sviežou vodou, krásne miesto plné exotických kvetín…, miesto podobné raju. Sviežosť chladnej vody, ľahkosť čerstvého vánku, vôňa oázy v púšti – to je KIWI!

Voda po holení “Lord”
Jemná vzrušujúca vôňa a nežná nasýtená kombinácia chládku mora a rastlinných aróm Vám podarujú pocit sviežosti, bioorganominerálny komplex a aromatické oleje zvýšia tonus Vašej pokožky, dodajú životnú energiu a umožnia uchovať si čulosť počas celého dňa.

DEODORANT je dnes základným hygienickým prostriedkom každého človeka. Deodoranty Dr. Nona sú účinnými pomocníkmi v odstránení nežiaducich telesných pachov. Akčný rádius deodorantu je 24 hodín. Znižuje potivosť a vytvára jemnú čistú vôňu, ktorá neprebíja vôňu parfumu. Pri nanášaní deodorantu na pokožku podpazušia, kde sa cievy nachádzajú veľmi blízko povrchu pokožky, prebieha proces aktivácie životných funkcií organizmu a zvyšuje sa jeho tonus.
Deodoranty Dr.Nona majú tiež jemné antibakteriálne účinky.
Všetky tieto dezodoranty obsahujú bioorganominerálny komplex  a éterické oleje (jojobový a šípkový olej), ktoré pri kontakte s pokožkou vytvárajú jemnú čistú vôňu.