Relaxia Mia - Masáže a Kozmetika

ČISTÁ PRÍRODNÁ KOZMETIKA BEZ PARABÉNOV

Páči sa Vám čistá prírodná kozmetika bez parabénov?

Potom sú tu pre Vás vynovené  Séra a Očné gély Colostrum+. Obmedzujú prejavy starnutia,  boli vytvorené podľa novej prevratnej receptúry a sú vhodné pre všetky typy pleti a všetky vekové skupiny, najvyššie benefity však ponúkajú vekovej skupine 30+.
Niektoré z pozitívnych účinkov :
- pozitívne pôsobí na regeneráciu buniek pokožky
- antibakteriálne a protizápalové účinky lactoferrinu a laktoperoxidázy – zabraňujú zápalovým ochoreniam a podráždeniu pokožky
- pozitívne účinky fosfolipidov, ktoré umožňujú hlavne ľahší prienik účinných látok vrchnou vrstvou pokožky a následnou tvorbou lipidického filmu (tenká vrstva výrazne spomaľujúca odparovanie vody z pokožky)
Oba výrobky okrem prírodného Colostra ďalej obsahujú kyselinu hyalurónovú, ktorá je známa svojimi prospešnými vlastnosťami, predovšetkým zvyšovaním obsahu vody v pleti, vďaka ktorej udržuje pokožku hebkú a hladkú. V zložení nechýba ani makadamiový olej, ktorý pôsobí ako silný antioxidant a zabraňuje poškodeniu bunečných membrán. Antioxidačné vlastnosti má aj čajovník čínsky, ktorého výťažky z listov sú taktiež súčasťou zloženia oboch výrobkov.

NECHAJTE SA ROZMAZNÁVAŤ :-)
PLEŤOVÉ SÉRUM 30 ml COLOSTRUM+ parfumované / neparfumované. Pokožka je po nanesení séra mäkšia a získava prirodzený vzhľad. Pleťové sérum sa nanáša na očistenú pleť a opatrne sa rozotrie. Odporúčame jeho použitie pod denný a nočný krém, kde sa znásobí účinnosť boja proti vráskam. Následne je možné naniesť aj make-up.

OČNÝ GÉL 30 ml COLOSTRUM+ parfumovaný / neparfumovaný
Gél redukuje vačky pod očami, osviežuje okolie očí. Veľmi jemná konzistencia gélu ľahko preniká do pokožky. Malé množstvo gélu sa nanáša ráno i večer pod oči a jemným poklepávaním aplikuje do pokožky.

 

 

 

 

10.08.2016