Relaxia Mia - Masáže a Kozmetika

Výživa

Reishi, zdravá káva, čaje, Morinzhi, spirulina, Nutrizhi, cukríky a …
Doprajme si – v tomto uponáhľanom svete, kedy nemáme čas na starostlivosť o seba – aspoň jednu šálku zdravia pre seba :-)

Príďte ochutnať :-) , srdečne vás pozývam a teším sa na vás...

O čom to tu píšem?  O ZDRAVEJ VÝŽIVE, DOPLNKOCH, LEKTVAROCH…

napríklad KÁVE… nie obyčajnej, nekvalitnej, miešanej a podobne…  O tak trošku – dovolím si to napísať –  o káve zázračnej

Prečo? Pretože pri zdravotných problémoch alebo v rámci zdravého životného štýlu  sa už nemusíme zrieknuť pôžitku z pitia kávy a navyše  nebudeme mať ani výčitky, že sme si dopriali kávu a tá nás len odvodňuje, prekysľuje a podobne. Tí, čo sa zaujímate o zdravý životný štýl viete, o čom píšem. Tí, ktorí neviete, spýtajte sa ma… :-) .  No najlepšie spravíte, ak ju prídete vyskúšať a ochutnať…

Aká je? Pravá, Brazílska, 100% Arabica , vynikajúca, lahodná, vždy čerstvá, čo prevonia celý byt… navyše so  zázračnou bylinou Reishi, ktorá bola donedávna výsadou len cisára a dnes ju nielen v Číne a Japonsku považujú za kráľovnú všetkých bylín a oficiálne odporúčajú  ako liek. Takto jednoducho, pitím zdravej kávy a čaju, môžeme pre seba urobiť obrovský krok ku zdraviu a k prevencii.

Kráľovná liečivých rastlín
Vedecké výskumy a pokusy potvrdzujú v každom smere pozitívne účinky Ganodermy (LingZhi, Reishi), hlavne jej schopnosť čistenia krvi,  zlepšenia  krvného  obehu a kvality buniek, čím umožňuje správnu činnosť vnútorných orgánov, zlepšuje slabú fyzickú kondíciu.  Možno to znie zvláštne, ale Ganoderma má dvojaký účinok – to znamená, že môže zvýšiť ale i znížiť krvný tlak. Ganoderma harmonizuje činnosť orgánov, zvyšuje ich prirodzenú samoliečiacu schopnosť, posilňuje imunitný systém a pomáha nám udržiavať naše zdravie, aby sme mohli žiť plnohodnotný a dlhý život.

Ganoderma , iným menom leskokôrka obyčajná, Ganoderma lucidum,  je jedna obdivuhodná liečivá rastlina, obsahuje takmer 200, pre náš organizmus dôležitých, výživných látok, z ktorých je najdôležitejším organické germánium, ktoré v prírode patrí medzi najliečivejšie účinné látky.  Jej uznanie podľa čínskych prameňov ukazuje, že ju spomínajú len s najväčšou úctou, pretože ani pri dlhodobom užívaní  nemá vedľajšie účinky.  

DXN káva neutralizuje v organizme nahromadenú kyslosť, zamedzí páleniu záhy. Pri jej pravidelnom a výlučnom užívaní (ak chcete overiť jej skutočný účinok, nepite iný druh kávy :-) ) si môžete  upraviť krvný tlak. Môžu ju piť i ľudia, ktorí majú problém s vysokým krvným tlakom.
Pravidelné pitie kávy alebo čaju nám pomáha odstraňovať škodlivé látky z tela, pomáha v boji proti voľným radikálom, znižuje hladinu cholesterolu, posilňuje imunitný systém, napomáha pri chudnutí a aj prekonávať situácie spôsobené stresom. Neobsahuje žiadne umelé farbivá, konzervačné a chuťové látky.

Káva  s výťažkom z Ganodermy je momentálne v šiestich druhoch, v ponuke je však aj vynikajúce kakao vhodné aj pre deti, úžasný zelený čaj, čaj z 5 liečiviek, exotický nápoj z ovocia noni, špeciálne nápoje, zelené raňajky i zdravé a liečivé cukríky a aj výživové doplnky vo forme tabliet.

Viac sa dočítate na mojej stránke venovanej  úžasným produktom s kráľovnou Reishi:  www.relaxia.wellnesscoffee.eu
Ak chcete piť zdravú kávu lacnejšie, napíšte mi mail na mia@relaxia.sk, poviem vám jednoduché podmienky a ak budete chcieť, zaregistrujem Vás a môžete nakupovať so zľavami :-) .

Pite a vychutnávajte…