Relaxia Mia - Masáže a Kozmetika

Zdravá káva a viac…

Reishi, zdravá káva, čaje, Morinzhi, spirulina, Nutrizhi, cukríky a …
Doprajme si – v tomto uponáhľanom svete, kedy nemáme čas na starostlivosť o seba – aspoň jednu šálku zdravia pre seba :-) .  Príďte ochutnať :-) , srdečne vás pozývam a teším sa na vás...

O čom to tu píšem?  O ZDRAVEJ KÁVE… nie obyčajnej, nekvalitnej, miešanej a podobne…
O tak trošku – dovolím si to napísať – káve zázračnej

Prečo? Pretože pri zdravotných problémoch alebo v rámci zdravého životného štýlu  sa už nemusíme zrieknuť pôžitku z pitia kávy a navyše  nebudeme mať ani výčitky, že sme si dopriali kávu a tá nás len odvodňuje, prekysľuje a podobne. Tí, čo sa zaujímate o zdravý životný štýl viete, o čom píšem. Tí, ktorí neviete, spýtajte sa ma… :-) .  No najlepšie spravíte, ak ju prídete vyskúšať a ochutnať…

Aká je? Pravá, Brazílska, 100% Arabica , vynikajúca, lahodná, vždy čerstvá, čo prevonia celý byt… navyše so  zázračnou bylinou Reishi, ktorá bola donedávna výsadou len cisára a dnes ju nielen v Číne a Japonsku považujú za kráľovnú všetkých bylín a oficiálne odporúčajú  ako liek. Takto jednoducho, pitím zdravej kávy a čaju, môžeme pre seba urobiť obrovský krok ku zdraviu a k prevencii.

Kráľovná liečivých rastlín
Vedecké výskumy a pokusy potvrdzujú v každom smere pozitívne účinky Ganodermy (LingZhi, Reishi), hlavne jej schopnosť čistenia krvi,  zlepšenia  krvného  obehu a kvality buniek, čím umožňuje správnu činnosť vnútorných orgánov, zlepšuje slabú fyzickú kondíciu.  Možno to znie zvláštne, ale Ganoderma má dvojaký účinok – to znamená, že môže zvýšiť ale i znížiť krvný tlak. Ganoderma harmonizuje činnosť orgánov, zvyšuje ich prirodzenú samoliečiacu schopnosť, posilňuje imunitný systém a pomáha nám udržiavať naše zdravie, aby sme mohli žiť plnohodnotný a dlhý život.

Ganoderma , iným menom leskokôrka obyčajná, Ganoderma lucidum,  je jedna obdivuhodná liečivá rastlina, obsahuje takmer 200, pre náš organizmus dôležitých, výživných látok, z ktorých je najdôležitejším organické germánium, ktoré v prírode patrí medzi najliečivejšie účinné látky.  Jej uznanie podľa čínskych prameňov ukazuje, že ju spomínajú len s najväčšou úctou, pretože ani pri dlhodobom užívaní  nemá vedľajšie účinky.  

DXN káva neutralizuje v organizme nahromadenú kyslosť, zamedzí páleniu záhy. Pri jej pravidelnom a výlučnom užívaní (ak chcete overiť jej skutočný účinok, nepite iný druh kávy :-) ) si môžete  upraviť krvný tlak. Môžu ju piť i ľudia, ktorí majú problém s vysokým krvným tlakom.
Pravidelné pitie kávy alebo čaju nám pomáha odstraňovať škodlivé látky z tela, pomáha v boji proti voľným radikálom, znižuje hladinu cholesterolu, posilňuje imunitný systém, napomáha pri chudnutí a aj prekonávať situácie spôsobené stresom. Neobsahuje žiadne umelé farbivá, konzervačné a chuťové látky.

Káva  s výťažkom z Ganodermy je momentálne v šiestich druhoch, v ponuke je však aj vynikajúce kakao vhodné aj pre deti, úžasný zelený čaj, čaj z 5 liečiviek, exotický nápoj z ovocia noni, špeciálne nápoje, zelené raňajky i zdravé a liečivé cukríky a aj výživové doplnky vo forme tabliet.

Viac sa dočítate na mojej stránke venovanej  úžasným produktom s kráľovnou Reishi:  www.relaxia.wellnesscoffee.eu
Ak chcete piť zdravú kávu lacnejšie, napíšte mi mail na mia@relaxia.sk, poviem vám jednoduché podmienky a ak budete chcieť, zaregistrujem Vás a môžete nakupovať so zľavami :-) .

Pite a vychutnávajte…

Čo môžte u nás v Centre Relaxia ochutnať či zakúpiť?

Pite kávu s Ganodermou, ktorá má blahodarné účinky, vyskúšajte produkty a vychutnajte si rozdiel :-)
Ku kvalitnej káve Arabica, pochádzajúcej z Brazílie, je pridaný extrakt z Ganodermy (preto ju možno dostať len v instantnej forme) a takto vznikol  produkt, ktorý je jedinečný vďaka blahodarnému účinku huby Ganoderma nielen chuťou, ale aj jeho pozitívnym účinkom na organizmus. Káva s Ganodermou neobsahuje žiadne umelé farbivá, konzervačné ani chuťové látky.
Možno to znie zvláštne, ale Ganoderma má dvojaký účinok – to znamená, že môže zvýšiť ale i znížiť krvný tlak. Z toho vyplýva, že nemá na náš organizmus klasický len povzbudzujúci účinok, ale Ganoderma harmonizuje činnosť orgánov, zvyšuje ich prirodzenú samoliečiacu schopnosť i posilňuje imunitný systém.

Lingzhi Čierna Káva
Čierna káva Lingzhi  je vyrobená podľa ojedinelej receptúry z najkvalitnejšej instantej kávy a extraktu z Ganodermy. Čierna káva DXN Lingzhi neobsahuje cukor a odporúča sa tým, ktorí potrebujú znížiť príjem cukrov alebo tým, čo si radi vychutnajú čistú chuť kávy.

Lingzhi Káva 3 v 1
Káva Lingzhi Coffee 3 v 1 je vyrobená z najkvalitnejších kávových zŕn a zo 100% čistej Linghzi zvláštnou metódou, je sladká a obohatená o smotanu. Je mimoriadne osviežujúca a zdravá.

Zhi Mocha
Zhi Mocha je jeden z druhov kávy Lingzhi, pripravený pre tých milovníkov kávy, ktorí obľubujú aj čokoládu. Aromatická Zhi Mocha je zmesou instantného kávového prášku vyrobeného z triedených kávových zrniečok, výťažku z Ganodermy a kakaa.

Maca Vita Café
Táto unikátna zmes obsahuje kávu, rastlinnú náhradu smotany, cukor, ženšeň, rastlinu Maca horská ( Lepidium meyenii) a výťažok z huby Ganoderma.

Cream Coffee
DXN Cream Coffee je vyrobená z najkvalitnejšej kávy a výťažku huby Ganoderma. Neobsahuje cukor, ale obsahuje rastlinnú náhradu smotany, čo jej dodáva lahodnú, hodvábnu chuť.

Maca Eu Café
Ďalšia výnimočná zmes, ktorá obsahuje instantnú kávu, rastlinnú náhradu smotany, trstinový cukor a rastlinu Maca horská (Lepidium meyenii).

Cafe Classic
ZhiCafe Classic je vyrobená z extraktu huby Ganoderma a kvalitných kávových zŕn. Pomleté kávové zrná sú balené vo väčších vrecúškach, ako na jednu kávu a ktoré po vyluhovaní poskytnú lahodnú jemnú chuť a výraznú arómu – pre viacerých naraz :-) .

Čokoláda
Čokoláda je vyrobená z najkvalitnejšieho kakaa a z výťažku Ganodermy. Na konzumáciu ju ponúkame v práškovej forme, ktorá vás bude rozmaznávať čokoládovou chuťou. Okrem vynikajúcej kakaovej vône si môžete vychutnať i prednosti vyplývajúce z obsahu Ganodermy – potešenie spájajúce celú rodinu.

Spica Tea
Spica zmes je špeciálna zmes liečivých rastlín podľa starovekej čínskej receptúry. Nápoj zo Spica zmesi je ľahký a chutný, neobsahuje kofeín, konzervačné látky a ani sladidlá, preto je ideálny pre každého človeka v každom veku.

Nutrizhi
Nutrizhi s vysokým obsahom proteínu vyrobeného zo sójovej fazule a sladového extraktu, obsahuje extrakt z huby Ganoderma lucidum, Omega 3, Omega 6 a lecitín. Neobsahuje cholesterol.

Reishi Gano Čaj
Čaj DXN Reishi Gano nemá len dobré vlastnosti čaju, ale pri pravidelnom užívaní nás ozdravuje prídavkom vysokokvalitného Reishi Gano prášku. Osvieži ducha aj telo, podporuje trávenie a udržuje zdravie.

Morinzhi
DXN Morinzhi je ovocný nápoj vyrobený z čerstvej Morindy citrifolie (z ovocia známejšieho pod menom Noni). Spracuváva sa pod prísnym a riadeným dohľadom, aby bola zachovaná jeho 100% čistota, prírodnosť a výživová hodnota. Vychutnávajte si so svojimi blízkymi DXN Morinzhi, v záujme ich dobrého zdravia a života plného vitality!

Cordypine
DXN Cordypine je vynikajúcou zmesou cordycepsu a kvasenej ananásovej šťavy. DXN Cordypine má silný účinok, lebo enzýmy vznikajúce pri kvasnom procese ananásovej šťavy, synergicky spolupracujú s účinnými látkami cordycepsu a takto prinášajú lepšie výsledky a výborný účinok.