Relaxia Mia - Masáže a Kozmetika

Oleje Young Living

Zhlboka sa nadýchnite a vdychujte úžasné esenciálne oleje a ich zmesi, ktoré vám pripravia zmyslové zážitky na oživenie tela i mysle.

Od sladkej arómy vanilky či levandule cez stimulujúce vône eukalyptu až po povznášajúce kadidlo, tieto esenciálne oleje podnecujú vaše zmysly a oživujú vaše telo. Vnútri týchto čistých rastlinných esencií objavíte vlastnosti posilňujúce wellness, ktoré nemožno nájsť nikde inde.  Príďte si ich k nám navoňať, precítiť a zistiť, čím k vám prehovárajú…

V podstate máme oleje v dvoch skupinách – jednoduché a zmesi. Jednozložkové alebo aj jednoduché esenciálne oleje, s ktorými zažijete neobyčajné tóny čírej blaženosti. Tieto silné esenciálne oleje, s láskou získavané z rastlín a bylín pestovaných na farmách, každým dňom rozvíjajú to najlepšie, čo vo Vás je. Zmesi esenciálnych olejov alebo viaczložkové oleje, vďaka ktorým oživíte svoje zmysly a zmeníte svoj deň sú špeciálne pripravené zmesi esenciálnych olejov, ktoré sú pre Vás to pravé.

Kto má záujem o ucelené rady olejčekov, pre toho sú pripravené Kolekcie. Odborne zostavené kolekcie sú navrhnuté tak, aby vám boli sprievodcom na ceste k harmónii a wellness. Tieto harmonické výbery esenciálnych olejov a ich zmesí Vám uľahčujú voľbu tých najlepších výrobkov Young Living pre vaše konkrétne potreby.

V ponuke sú aj elegantné Difúzery, vďaka ktorým premeníte svoj domov, pracovisko alebo hotelovú izba na svoju osobnú oázu. Esenciálnym olejem v difuzéri si môžete vytvoriť atmosféru kúpeľov všade, kam vás život zanesie.