Relaxia Mia - Masáže a Kozmetika

D. Gary Young

Zakladateľ spoločnosti – D. Gary Young

Premeniť nadšenie v zamestnaní je snom mnohých ľudí. Pre zakladateľa a výkonného riaditeľa spoločnosti Young Living  D. Garyho Younga sa tento sen stal živou skutočnosťou. Pred viac ako dvomi desaťročiami objavil Gary hĺbku sily esenciálnych olejov. Prostredníctvom spoločnosti Young Living sa môže podeliť o svoje jedinečné vedomosti s miliónmi ľudí na celom svete. Garyho jedinečné odborné znalosti síl rastlín viedli k vytvoreniu najrozsiahlejšej  kolekcie esenciálnych olejov a ich zmesí na svete.
Počas svojich ciest po svete, kedy sa učil o technikách destilácie esenciálnych olejov, zistil Gary veľké rozdiely v kvalite. Zistil, že ak chceme zabezpečiť čistotu a silu olejov, je prísna odborná analýza hotových olejov nevyhnutná. Vďaka svojmu zaujatiu  pre vedu o esenciálnych olejoch vytvoril Gary štandard, filozofiu a záruku, že spoločnosť Young Living bude predávať len 100% čisté, prírodné, neupravené oleje, ktoré si zachovávajú svoju životne dôležitú silu.
Spolu so zodpovednosťou za chod rastúcej medzinárodnej spoločnosti dohliada Gary tiež na činnosť mnohých globálnych fariem spoločnosti Young Living, kde riadi procesy pestovania, zberu a destilácie tých najkvalitnejších esenciálnych olejov na svete. Ako vedúca autorita často publikuje a prednáša o pozoruhodných vlastnostiach esenciálnych olejov.
S hlbokým presvedčením o sile esenciálnych olejov Gary stelesňuje ducha spoločnosti Young Living a naďalej pokračuje v budovaní spoločnosti, ktorá zastáva filozofiu celkového zdravia pre každého a všade.
Garyho osobný blog môžete nájsť tu: http://www.dgaryyoung.com/blog/