Relaxia Mia - Masáže a Kozmetika

FGX !!!

POMÔŽTE SI OD BOLESTI A ÚNAVY
               ZAHOJTE SI SVOJE RANY A KĹBY
                              ZREGENERUJTE SI ORGANIZMUS
pomocou špeciálnej náplaste s pôsobením cez kožu so zložením:

Máme tú česť predstaviť vám neuveriteľné produkty, ktoré využívajú ojedinelú technológiu Telagenex-5.  Telagenex-5 je nová nadčasová patentovaná multifunkčná hybridná technológia s unikátnou zmesou bylín a minerálov Dr. Minsu Kim, PhD., vyvinutá v  svetoznámom Future Engineering Technologie Institut Kórejskej univerzity. Patentovaný 100% prírodný produkt pre podporu zdravia, úľavu od akejkoľvek bolesti a tiež na zníženie váhy.

Náplaste Power Strip sú 100% prírodný produkt s unikátnym patentovaným zložením a skvelými účinkami. Sú registrované v zozname FDA (americký úrad pre kontrolu liečiv, má prísnejšie pravidlá ako ten európsky) ako zdravotnícka pomôcka 1. triedy pre lokálnu úľavu od bolesti a pre zlepšenie kvality a vzhľadu pokožky. Doteraz nie sú známe žiadne vedľajšie účinky. Určené pre každodenné použitie.

Transdermálna vlnová technológia je spôsob prenikania účinnej látky do organizmu  prostredníctvom prechodu látky medzi krvnými doštičkami na povrchu kože.
Je to alternatívny spôsob dopravy účinnej látky cez pokožku priamo do krvi.  Transdermálny  spôsob podávania umožňuje účinnej látke prenikať a pôsobiť dlho a pomaly v priebehu niekoľkých hodín alebo dní.  Udržuje stále rovnakú koncentráciu účinnej látky v krvnom obehu.  Umožňuje rýchlu dopravu účinnej látky do organizmu, vylučuje problémy spojené s perorálnym alebo injekčným užitím.

Náplasť Power Strip pôsobí 48 hodín. Prvky nano veľkosti v nej pôsobia cez kožu do hĺbky tela, vďaka svojmu rozmeru se dostávajú do buniek a preto je účinnosť liečivých a čistiacich látok v nej  tak rýchla a vysoká. Takto účinne lieči a zlepšuje zdravotný stav i ťažko chorých. Použitie náplasti je teda širokospektrálne a jednoduché – nalepiť náplasť na 2 dni a prípadne opakovať do odoznenia potiaží.

Výživa Solar Strip obsahuje koncentrovaný morský fytoplanktón, ráno nalačno sa nechá rozpustiť pod jazykom a zapije sa vodou. Za 90 dní užívania zabezpečí obnovu organizmu.

Beauty Strip Sérum spevní povädnutú pokožku a vyhladí vrásky.
Silný prirodzený efekt, spevní ovisnutú pokožku. Obsahuje najnovšie peptidy, ktoré prenikajú hlboko do kožných buniek. Chráni pred voľnými radikálmi, UV žiarením, podporuje zdravú, žiariacu pleť mladistvého vzhľadu. Peptidy sú skvelé na vrásky a kyselina hyalurónová zabezpečí vlhkosť a pevnejšiu pleť. Mladší zvnútra i zvonku.

Regeneračná pleťová maska Beauty Strips z morských rias (bohaté na minerály, živiny a upokojujúce prvky) – upokojuje pokožku, vyživuje a hydratuje ju.
Beauty Strips maska vyniká svojím čistým zložením zo zdrojov morských rias. 31 zložiek používaných v tejto jedinečnej maske je navrhnutých tak, aby spevnili pleť. A o morských riasach je známe, že sú bohaté na minerály, živiny a upokojujúce prvky, ktoré pomáhajú upokojiť pokožku, vyživujú a hydratujú.
Beauty Strips maska redukuje veľkosť pórov a pomáha pokožke prirodzene sa zbaviť nečistoty, toxínov a odumretých buniek, ktoré prispievajú k strate vlhkosti a elasticity. Zakaždým, keď budete používať Beauty Strips masku, budete prekvapení, ako Vaša pokožka žiari  a získa mladistvú energiu.

ZLOŽENIE
Obsahujú štyri základné zložky:

Kórejský červený ženšen INSAM – národný poklad pestovaný na plantážach Južnej Kórey, v podmienkach najbližších prírodnému výskytu. Od iných druhov ženšenu sa líši spôsobom spracovania, ktorý umožňuje najlepšie uvoľniť účinnú látku a využiť tak obrovský liečebný potenciál tejto rastliny.  Kórejci sú na svoj ženšen tak hrdí, že ho nedovoľujú vyvážať ako čistú surovinu, ale firmy, ktoré ho chcú využiť, musia svoj produkt spracovať priamo v Kórei pod najprísnejšou kontrolou kvality.  Na lekárske účely sa používajú korene 5-6 rokov starých rastlín, pretože len takto staré rastliny majú dostatočnú koncentráciu liečivých látok.
Insam sa líši od iných druhov ženšenu spôsobom spracovania. Práve v Kórei, ešte 1000 rokov späť objavili nový spôsob uchovania tejto rastliny: rastlina sa sparí parou a potom usuší na slniečku,
vďaka čomu získa svoju charakteristickú červenú farbu. Takto spracovaný červený kórejský ženšen uchová maximálny počet liečivých a prospešných látok pre organizmus. Insam má najbohatšie zloženie – obsahuje 32 saponínov, najviac zo všetkých druhov rastlín. Je veľmi bohatý na vitamín C, E a skupinu B, obsahuje aj veľké množstvo pre telo dôležitých minerálov a stopových prvkov ako je železo, zinok, horčík, vápnik, chróm a meď. Ženšen pôsobí proti zápalu a bolesti, znižuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi, pomáha normalizovať trávenie a krvný tlak, zlepšuje pamäť, koncentráciu a sexuálnu aktivitu, zvyšuje imunitu a zlepšuje spánok.

Zloženie:
Saponiny- (od lat. Sapo- mydlo) zvyšuje priechodnosť bunkových stien, obzvlášť pre priechod bielkovín a iných makromolekúl. Pôsobí ako “otvárač”, odomyká určité druhy buniek, preto čím viac saponínov, tým viac látka účinkuje na viacero druhov buniek. Vitamíny – C, E, skupina B, kyselina pantoténová, kyselina listová, kyselina fosforečná, aminokyseliny. Mikro látky- železo (Fe), meď (Cu), zinok (Zn), chróm (Cr) atď. Makro látky – fosfor, horčík draslík atď.

Insam  je trváca bylina skupiny aralkovitých. Na východe je známa pod názvom “človek-koreň”, vzhľadom k charakteristickému tvaru koreňa. Latinský názov ženšenu je Panax a je odvodený od názvu antickej gréckej bohyne Panacea, ktorá mohla uzdraviť od všetkých chorôb. V prírode sa ženšen vyskytuje veľmi zriedkavo a jeho cena je obrovská. Vek takéhoto ženšenu môže dosahovať až 200 rokov. Je to jedna z najvzácnejších magických prísad.

Korejský červený ženšen INSAM
* Zvyšuje metabolizmus cholesterolu
* Znižuje obsah cukru v krvi
* Zlepšuje trávenie, zvyšuje imunitu
* Normalizuje krvný tlak, zlepšuje spánok
* Zvyšuje energiu a výdrž, odstraňuje napätie a stres
* Pôsobí preventívne proti onkologickým ochoreniam
* Pomáha proti astme a iným pľúcnym chorobám
* Zvyšuje koncentráciu a jasnú myseľ, zlepšuje pamäť

Morský fytoplanktón ALFA 3 CMP
Expertmi označovaný ako “Superfood”. Tieto mikroskopické organizmy umožnili vznik života na našej planéte. Tvorí základ potravinového reťazca. Podľa vedcov z NASA je najdôležitejšou potravinou na zemi, zodpovednou za 90% kyslíka v atmosfére. Fytoplanktón je zodpovedný za prvú pevnú pôdu na Zemi, živnú pôdu pre rast všetkých rastlín. Neexistovali by, ak by morský fytoplanktón najskôr nevytvoril atmosféru.

Fytoplanktón je bohatý na živiny, dokáže udržať život, zaistí optimálnu regeneráciu každej bunky v ľudskom tele a zásobuje ju energiou. Obsahuje skoro všetky živiny v biologicky dostupnej forme: všetky esenciálne aminokyseliny, glutatión, polysacharidy, omega 3 a 6 mastné kyseliny, vitamín B, A, E, C, vápnik … betakarotén, bioflavonoid, chlorofyl, chróm, kyselinu listovú, elektrolyty, lecitín,
molybdén, fosfor, riboflavín … atď.

Morský fytoplankton – mikroskopické riasy vyskytujúce sa vo svetových oceánoch do hĺbky 15 m
- Najstaršia forma života na Zemi.
- 90% kyslíka v atmosfére je výsledok fotosyntézy morského fytoplanktónu
- Nevyskytuje sa v špinavej vode, je “indikátorom čistoty vody”
- Je základom vodného potravinového reťazca, obsahuje ho jedálniček všetkých morských živočíchov
od zooplanktónu k veľrybám.
- Ideálna strava pre všetky živočíchy – obsahuje všetky potrebné prvky.
- Je v tvrdom obale, pre ľudský organizmus nestráviteľný

MARINE PHYTOPLANKTON ALFA 3 CMP je prvým morským fytoplanktónom stráviteľným pre človeka.  Je to prírodný produkt obsahujúci všetky látky pre udržanie zdravého životného štýlu.
Obsahuje antioxidanty, aminokyseliny, vitamíny a minerály v mikroskopickom tvare so schopnosťou rýchleho prieniku, priamo do vnútra buniek v tele. Je 100% rozložiteľný v ľudskom organizme.
Najbohatší zdroj potravy, poskytujúci 400x viac energie, než akákoľvek rastlina na Zemi.

Ióny striebra – univerzálny antibakteriálny prostriedok s veľmi širokým spektrom použitia, efektívny proti stovkám infekcií. Používa sa tiež ako dezinfekčný prostriedok. Ničí nebezpečné vírusy a choroboplodné baktérie, huby a plesne, vírusy, parazity, pomáha rozvoju bielych krviniek, čím chráni imunitný systém a napomáha jeho regenerácii, zlepšuje trávenie – aktivuje tráviace enzýmy. Podieľa sa na dozrievaní T-lymfocytov – jednej z najdôležitejších zložiek imunitného systému. V nano veľkosti, ióny striebra pôsobia efektívnejšie a rýchlejšie, bez toho, aby sa uchovávali v tele.

Germánium – vzácny polokov, ktorý koncentruje tepelné žiarenie prenikajúce až 15 mm pod povrch kože, zahrieva ju a zároveň rozšírením ciev zvyšuje prekrvenie. Zvyšuje tvorbu a aktivitu oxidu dusnatého v našom tele („molekúl života“), ktorý je zodpovedný za rozšírenie kapilár. Za výskum tejto signálnej molekuly bola udelená Nobelova cena za medicínu a fyziológiu.  Podporuje tiež tvorbu záporných iónov, ktoré posilňujú oslabené bunky v našom tele. Je rozptýlený po povrchu náplastí.

Pomáha vylučovať kladne nabité ióny z nášho tela, ktoré sú pre neho zhubné. Nastoľuje rovnováhu medzi zápornými a kladnými iónmi.
Prečo je rovnováha iónov v tele dôležitá?
Ak je v tele nadbytok kladne nabitých iónov, tak pociťujeme únavu a nespokojnosť. V prípade nastolenia rovnováhy sme plní energie a cítime sa spokojne.

ÚČINKY:
Powerstrips náplaste sú vynikajúcim prostriedkom pre zmiernenie bolestí. Pretože sú úplne prírodné, nezaťažujú tráviaci systém, nepoškodzujú žalúdočnú sliznicu ani funkciu pečene, ako mnohé komerčne dostupné lieky proti bolesti.
Zlepšujú tiež hojenie a kvalitu kože, je možné ich použiť pri mnohých kožných problémoch.
Nikdy neaplikujte Powerstrips priamo na otvorené, krvácajúce či mokvajúce rany, či inak porušený kožný kryt! Pred nalepením miesto umyte vodou a mydlom, prípadne depilujte. Náplasti účinkujú až 48 hodín, pri väčších problémoch radšej meňte po 24 hodinách. Pri bolestiach neznámeho pôvodu vždy kontaktujte svojho lekára.

Hlavné účinky :                       
bolesti hlavy, migrény

bolesti zubov
zápaly dutín
bolesť uší pri nachladnutí a zápale
krčnú chrbticu
bolesti v krku, angína
bolesti ramien, “zmrznuté” rameno, tenisový lakeť, karpálny tunel (zápästie)
bolesti kĺbov všeobecne, artróza, reumatoidná artritída
bolesti chrbta všetkého druhu, natiahnuté svaly, problémy s medzistavcovými platničkami
gynekologické problémy, menštruačné problémy (na podbruško i bedrovú oblasť)
bolesti kŕčových žíl (varixy), zápal žíl
brnenie a kŕče v končatinách
bolesti po úrazoch a operáciách
ekzémy, dermatitídy, vyrážky, žihľavka
akné
alergické kožné prejavy
celulitída, vrásky
lupienka (psoriáza)
hojenie kože po poraneniach
jazvy a strie
vitiligo (biele škvrny na koži, porucha pigmentácie)