Relaxia Mia - Masáže a Kozmetika

Gou Gong ®

Terapeutický prístroj GOU GONG®
pracuje na základe princípov akupunktúry a tradičnej čínskej medicíny. Kľúčovým prvkom je patentovaná minerálna platňa, ktorá je pokrytá 33 minerálmi. Keď sa minerálna plátna nahreje na určitú teplotu, produkuje jedinečné biožiarenie, ktoré dokáže ľudské telo prijímať.  Toto biožiarenie z GOU GONG®  prístroja je zhodné so spektrom zdravých buniek. Ľudské telo veľmi dobre reaguje na toto biožiarenie a napomáha v tele spúšťať liečebné procesy.

Terapeutický prístroj GOU GONG®:   
Uľavuje od bolesti
Má silné protizápalové účinky
Upokojuje psychiku, podporuje zdravý spánok
Zvyšuje imunitu organizmu a prirodzenú obranyschopnosť
Odstraňuje stres, únavu a napätie
Detoxikuje a znižuje prekyslenie organizmu
Spúšťa v tele samoliečiace procesy
Zvyšuje množstvo energie v organizme
Spomaľuje proces starnutia
Nemá negatívne vedľajšie účinky
Úspešne vyhovela testom ako zdravotnícky prístroj a získala certifikát od MEDCERT

Na rozdiel od rôznych biolámp, ktoré pracujú na princípe polarizovaného svetla a majú vzhľadom na svoj rozsah obmedzenú pôsobnosť a pri jednofarebnej terapii môže za istých okolností dôjsť aj k narušeniu rovnováhy v organizme, terapeutický prístroj GOU GONG produkuje celé biofrekvenčné spektrum a lepšie stimuluje ľudský organizmus. Preto má oveľa väčšie možnosti využitia a jeho účinok je bez negatívneho rizika.

TDP lampa sa osvedčila ako mimoriadne účinná pri ošetrovaní početných chorôb, ako bolesti svalov a iné bolesti, ľahké poranenia, artritída a rôzne kožné ochorenia.
Prináša rýchlu úľavu pri bolestiach chrbta, šije a hlavy. Zmierni chronické prechladnutia. Zápaly, rany a zlomeniny kostí sa v mnohých prípadoch liečia oveľa rýchlejšie.
Okrem týchto zjavných predností sa terapeutická TDP lampa osvedčila na povzbudenie látkovej výmeny, reguláciu fyziologických úkazov podvýživy a pri zmiernenie zápalov. Podobne ako pri akupunktúre sa posilňuje a obnovuje narušený tok energie v meridiánoch. Používanie GOU GONG prístroja je úplne bezpečné a môže sa používať aj u novorodencov a malých detí.

Terapeutická TDP lampa môže pomôcť pri:
akné – angína pectoris – artritída – astma – bolesti hlavy – bolesti chrbta – bolesti kĺbov – bolesti kolien – bolestiach podbrušia – bolesti zubov – bronchitída – celulitída – citlivosť na počasie – cukrovka – ekzémy – fraktúry – gastritída – hepatitída – herpes – hnačka – chrápanie – chrípka – chronické bolesti – impotencia – infekcie rán – ischias – kožné vredy – menštruačné problémy – migréna – nádcha – napätie – natiahnutie šliach – nespavosť – popáleniny – neurodermitída – nočné pomočovanie – omrzliny – osteoporóza – prostata – plesne – reuma – seknutie v krížoch – únava – vredy – vysoký krvný tlak – vytknutie, atď.

Kontraindikácie: kardiostimulátor.

keďže terapeutický prístroj Gou Gong  produkuje teplo, môže sa pri horúčke, cukrovke a rozšírení ciev používať len pod dohľadom lekára či terapeuta. U tehotných žien by sa mal prístroj používať až po 3. mesiaci, pričom sa vynecháva oblasť bruška.

Odporúčania: Je vhodné piť dostatočné množstvo čiste vody, ktorá je potrebná na odplavenie toxických látok z tela von. Používanie terapeutického prístroja Gou Gong zvyšuje vylučovanie toxických látok z buniek a dostatočné množstvo vody je dôležité na správne vylúčenie jedovatých látok z tela von.

Jedno ošetrenie zväčša trvá v rozmedzí 30-60 minút a vykonáva sa prevažne 1x denne. Ideálna terapia je 21 dní, po ktorých si môžme dať 5 dňovú prestávku alebo ošetrenia vykonávať na iných zónach tela.